Élve találtak rá egy halottnak hitt férfira egy indiai halottasház hűtőjében

Fehér Buda 2021-11-25 16:05:27
A férfi hét órát töltött a hidegben, mire rátaláltak.

Élve találtak rá egy 40 éves férfira, akit korábban halottnak nyilvánítottak, majd hét órára egy halottasház hűtőjébe zártak Indiában. A halottasház személyzete akkor vette észre, hogy a férfi még mindig lélegzik, amikor a rendőrség megérkezett, hogy a családdal együtt beazonosítsák a holttestet. Az azonosítás után egyébként egyből boncolásra vitték volna a férfit, szóval az utolsó pillanatban derült ki róla, hogy még lélegzik, írja a Metro.

A 40 éves férfi egyébként villanyszerelőként dolgozott, a családja egy baleset után rohant vele kórházba. A kórházban viszont nem sokkal később halottnak nyilvánítottak, ezután került át a halottasház hűtőjébe. A beazonosítást a rendőrség videóra is vette, ezen azt hallani, hogy a férfi egyik rokona észreveszi, hogy a férfi lélegzik, sőt, valamit mondani is akart a jelenlévőknek:

 

 

A halottasház felügyelője szerint ilyen eset csak extrém esetekben történik meg, ugyanis néha előfordul, hogy az orvosok nem találják meg a betegek pulzusát, sem más, az életre utaló jeleket. Így történt a 40 éves férfivel is, az orvosai annak ellenére mondták ki róla, hogy meghalt, hogy többször is megvizsgálták.

A férfi állapota viszont azután is válságos maradt, hogy kiemelték a hűtőből, és visszavitték a kórházba, ahol lélegeztetőgépre kellett kapcsolni, mivel idő közben kómába esett. A férfit később megpróbálták megoperálni, ám kiderült róla, hogy vérzékeny, így el kellett halasztani a műtétet, ám a beteg helyi idő szerint kedden elhunyt. A családja később a helyi médiának arról beszélt, hogy a baleset következtében egy vérrög alakult ki a szerettük agyában, ám ennek ellenére orvosi mulasztás miatt pert fontolgatnak.

Szólj hozzá!

Az erdő sokkal több, mint fa

Mit adhat nekünk egy természetközelibb erdőkezelés?

A kávé izgalmas múltja és jelenkori forradalma

A kávé, amit ma már világszerte kortyolgatunk, kalandos úton jutott el hozzánk. Kezdetben Etiópia magas hegyei között élvezhették az emberek a kávécserje bogyóit, és ez az egyszerű bogyó hamarosan egy egész kultúra részévé vált.

Újabb vasi böllérnapba bújtatott a Fidesz egy kampányeseményt

Horvátlövő után Győrváron is sikerült közpénz támogatásból egy fideszes parlamenti képviselőjelölt fővédnökségével disznótort tartani. Kampánybeszéd is volt.

Plakátkészítés: hogyan legyél hatékony és jogszerű?

Gondoltál már arra, hogy a plakátkészítés mennyire kreatív és technikai kihívás lehet?

Jövő héten Körmendre érkezik Magyar Péter

Országjárára indul a TISZA-párt elnöke.

Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe

A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.

Buszmegállóban verekedett össze két férfi Szombathelyen

A verekedést kezdő férfi a rendőri intézkedés során más személynek adta ki magát.

„Partnerséget és válaszokat kértünk” - Kósa Roland a győri Lázárinfón több fronton szembesítette a minisztert

Vasútállomás, zajvédelem, szolidaritási hozzájárulás és átláthatóság - az alpolgármester szerint Győrben túl sok a kérdés és túl kevés a konkrét válasz.

Programajánló a hétvégére Győr környékén

Valentin nap, kolbásztöltés, koncert hegyek, zsibvásár, és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: Szeles Szabolcs nem mondott igazat

Az alpolgármester szerint a Fidesz korábbi megszorításai után most épp azok beszélnek támogatáshiányról, akik elvették a pénzt a győri sporttól.

2026 év lepkéje - a nagy tűzlepke

A faj három alfajából egy kipusztult, egyet pedig a kipusztulás veszélye fenyegeti.