Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a szombathelyi és a zalaegerszegi vonalon

Fehér Buda 2021-11-24 16:46:00
Átvágtak egy kábelt.

Átvágták a kábelt és meghibásodott a vasúti biztosítóberendezés Herend és Szentgál között, emiatt félórás késések lehetnek szerdán a Budapest-Székesfehérvár-Szombathely és a Budapest-Zalaegerszeg vonalon - közölte a Mávinform a honlapján.

A késések csökkentése érdekében változott a menetrend: egyes vonatok Szombathelyről Veszprém helyett csak Ajkáig közlekednek, illetve nem Veszprémből, hanem Ajkáról indulnak Szombathelyre. Az utasok Ajka és Veszprém között a Bakony InterCity-t vehetik igénybe, ezek a szerelvények - a menetrendtől eltérően - megállnak Városlőd-Kislőd, Városlőd, Szentgál, Herend és Márkó állomáson is.

(MTI)

Szólj hozzá!

10 külügyi vizsga vár Bebes Istvánra ahhoz, hogy főkonzul lehessen

Szeptembertől Düsseldorfban látja el a feladatot.

El akarta hallgattatni a molesztált diáklányokat az igazgató, most mégis újra kinevezhetik a Soproni Tankerület egyik általános iskolájában

A direktor bevédte volna az első fokon szeméremsértésért elítélt néptánctanárt, őt pedig a tankerület.

V.Németh Zsolt Szentpéterfán beszélt arról, hogy árvizek tekintetében Magyarország az egyik legveszélyeztetettebb Európában

Vas vármegyében az árvíz utáni helyreállításra összesen több mint 560 millió forintot fordítanak.

Részegen bántalmazott egy férfi egy másikat Szombathelyen

Miután földre vitte, még több alkalommal bele is rúgott. 

Összedőlés fenyegeti a toronyi ravatalozót?

Kidúcolták az épület megrepedt oldalfalát.

Egyre közelebb húz a Fideszhez Görbicz Anita

Kocsis Máté digitális polgári körének egyik alapítója lett, a győri Fidesz országgyűlési képviselő-jelöltségének egyik fővárományosa.

A Falcóból igazolt játékost az Egis Körmend

A 2004-es születésű Hansen Daniel 2 szezonra írt alá a piros-feketékhez.

Újra üzemel a kiégett szelektív-szemétgyűjtő sziget Győrben, a Hédervári úton

A hétfői tűzben elpusztult kukákat gyorsan pótolta a GYHG.

Konferencia-Liga meccsen lép pályára az ETO FC csütörtökön, Svédországban 

A csapat nevéből eltűnt a ‘Győr’, de reméljük ez nem befolyásolja a teljesítményt.  

Idén a Vásárcsarnok is bekapcsolódik a karneváli hangulatba

46 hagyományőrző csapattal vár a histórikus játék!