Dézsi: Egymilliárd forintot bukott az ingyenes parkoláson a Győr-Szol

Pintér Bence 2021-11-21 10:02:17
„Nem mondom, hogy minden hibátlanul ment, de az irány jó” – mondta a polgármester legfrissebb öninterjújában.

Ismét interjút adott saját magának Dézsi Csaba András győri polgármester, amelyben egyrészt a Győr filter nélkül című hírlevelünk legutóbbi darabjára reagált azzal, hogy kifejtette: valójában mennyire nyugodt, türelmes városvezető ő, akit szakmai érvekkel mindig meg lehet győzni. Ezután azért is megveregette a saját vállát, mert nőkkel dolgozik együtt.

Ezen felül arról írt saját kérdéseire válaszolva, hogy csak az ingyenes parkolás egymilliárd forintot vett ki a Győr-Szol kasszájából.

Ezt arra reagálta, hogy nem söprik fel az avart a városban. „Nem mondom, hogy minden hibátlanul ment, de az irány jó. (...) Azt azért remélem, mindenki tapasztalja, hogy sokkal tisztább, rendezettebb lett a város” – mondta a polgármester a Győr-Szol kapcsán.

Kis figyelmetlenség is csúszott az öninterjú szerkesztésébe, hiszen az azt állítja, hogy a Széchenyi téren lesz a korcsolyapálya és az óriáskerék, de azok legjobb tudomásunk szerint idén is a Dunakapu téren lesznek.

Szólj hozzá!

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a Just Nature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.

Íme a hétvégi programok Győrben és a környéken

Sóterápia, éjszakai bevetés, Ványa bácsi, székely fonó és egy csomó minden más. 

Lejárt számláik kifizetésére nyert pályázaton pénz Kőszeg, és Csepreg

Ágh Péter nem felejtett el pózolni egyik település polgármesterével sem.

Ha kimozdulnál a hétvégén Győrből, mutatjuk mit csinálj!

Lemezbörze, power-jóga, mini disco, újjászületés - hogy csak a legjobbakat említsük. 

Magyar Péternek sikerült, amit Orbán meg sem próbált - szóra bírta Robert Ficot a Beneš-dekrétumok ügyében

A szlovák elnök nyíltan magyarellenes választ adott, a magyar kormányfő pedig hallgat.

Megölte és feldarabolta a saját édesapját egy férfi, maradványait pedig lehúzta a vécén

Röviddel az apa halála után a házaspár a közös gyermekükkel együtt beköltözött az elhunyt házába, a tulajdonában lévő tárgyakat pedig értékesíteni kezdte, zálogba adta és a személygépkocsiját is használatba vette.

Nemzeti Petíciót indít a kormány

A téma az EU Ukrajnának adott támogatása.

Hólapát volt, szakmai vita alig - Pintér Bence elmondta, miről kellett volna szólnia a bizottsági ülésnek a győri városházán

A polgármester szerint a hóhelyzet valódi tanulságai elsikkadtak a politikai akciózásban.

Számlagyárat számoltak fel Szombathelyen

Üzletszerűen elkövetett költségvetési csalás bűntette és hamis magánokirat felhasználásának vétsége miatt emeltek vádat két férfival és egy nővel szemben.