Megszületett Linett, Panni és Simeon

ugytudjuk.hu 2021-11-15 16:02:03
Szombathelyi anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS: 

Horváth Rudolf László és Horváth Patrícia leánya: Ada Natália, Molnár Dominik és Molnár Natália leánya: Irina Natália, Horváth Zoltán László és Pártosi Anna leánya: Panni, Bohner András és Süle Mónika fia: Máté, Gál Zsolt és Budai Dóra Anikó leánya: Adél, Kovács Ádám és Bánhidi Petra fia: Domonkos, Miltényi László és Kovács Lívia leánya: Lilla, Egri Péter és Lágler Márta fia: Bálint, Horváth Tamás és Horváth Andrea leánya: Linett, Czika Dénes és Unger Tünde fia: Donát, Németh Péter és Koltai Renáta fia: Noel, Emmer András és Ropiczky Georgina fia: Áron, Szajkó Norbert Tibor és Balázs Tamara fia: Nolen Norbert, Borsos Márk Simon és Balog Krisztina fia: Dominik, Bindics Gábor Imre és Kiss Gabriella fia: Balázs Imre, Varga Attila és Ujvári Anita leánya: Médea Zoé, Zsugonits László és Németh Eszter leánya: Fruzsina, Tuboly László és Dr. Szabó Eszter leánya: Flóra, Tóth Miklós és Kiss Zsófia fia: Nimród Miklós, Csejtei Péter és Dr. Simon Eszter fia: Simeon, Kanczler Gábor és Gerencsér Georgina fia: Olivér, Sánta Attila és Kovács Andrea leánya: Noémi Dominika, László Krisztián és Horváth Edina fia: Bendegúz, Torma Lajos István és Vörös Marianna leánya: Anna Gizella, Németh Alex Máté és Németh Anita leánya: Maja, Ritecz Tamás és Molnár Judit fia: Ádám, Jarovoj Alekszej Vagyimovics és Lakner Tünde leánya: Natasa Auróra, Hubay István Viktor és Nagy Tímea fia: Olivér, Tebeli György és Forgács Vanessza fia: Ramiz György, Németh Gábor és Prisznyák Anna leánya: Flóra Janka, Farkas Rudolf és Kolompár Patrícia Henrietta fia: Benett Bence, Tóth László és Lugosi Nikolett leánya: Luca, Szalai Sándor és Sági Ildikó Katalin fia: Félix

HÁZASSÁG:

Horváth Tibor és Friedl Erika Éva, Staubach Dániel és Kalló Virág, Görcsi Imre és Málovics Amanda Ibolya

HALÁLESET: 

Miklós Gyuláné Balogh Ilona, Vizi Endre Miklósné Horváth Valéria Mária, Rajnai György Márton, Horváth Kálmánné Kóbor Ilona, Bicskei Gusztávné Siska Mária, Horváth Gyula, Vecsey Dénes Gáborné Szántó Gertrud Mária, Reseterics Jánosné Zobor Erzsébet, Leitgeb Sándor, Nagy Sándorné Németh Magdolna, Tóth József Attila, Hérincs Miklós, Paksa Gyula József, Horváth Sándorné Kun Katalin, Kovács Sándor, Körmendy Géza, Varga György, Katzer Attila Andrásné Nagy Piroska Erzsébet, Buru Sándor, Pradalits József, Sipos Károlyné Mozga Gizella Irén, Varga Miklósné Kárpáti Gyöngyi Klára, Kapornakiné Mozsár Anikó, Pünkösty Botond Péterné Stekovics Emília Erzsébet, Kóbor Zoltán, Felföldi Zoltánné Józsa Katalin Mária, Felföldi Istvánné Éder Mária, Radányi György Ferenc, Busa Gábor, dr. Raffai Attila Vilmos, Németh Józsefné Koncz Sarolta, Nagy Gézáné Pongrácz Terézia, Lengyel Lászlóné Horváth Mária, Horváth László, Süle Istvánné Hasza Éva, Bódi Lászlóné Horváth Sarolta Erzsébet, Borsfai Józsefné Tóth Erzsébet

Címlapfotónk illusztráció, forrás: pixabay.com

Szólj hozzá!

Szombathelyen járt csütörtök délután Lázár János

A Fidesz helyi irodájában tartott eligazítást.

Elapadtak Bozsokon az ivóvíz források

Lajtoskocsival kezdenek el vizet szállítani.

Tegye fel a kezét aki meglepődött: jogsértő volt, hogy Rogánék politikai propagandára használták a vakcina-regisztráció e-mail címeit

Az oltással kapcsolatos információk mellett, az Orbán-kormány éveken át politikai üzenetekkel is bombázta őket.

Az Orbán-rendszer családbarát politikája: Magyarország az uniós sereghajtók között, már Bulgáriában is magasabb a nettó átlagjövedelem

A kétkeresős, kétgyermekes magyar családok jövedelme is az EU legalacsonyabbjai közé tartozik, miközben az elmúlt tíz évben szinte teljesen eltűnt a magyar előny Romániával és Bulgáriával szemben.

Cseh védelmi ipari óriás száll be a győri Rábába, a 4iG eladhhatja a vállalat több mint egyharmadát – ezzel új lendületet kaphat a Gidrán-gyártás is

A CSG Defence közvetve csaknem 37 százalékos részesedést szerez a győri járműipari vállalatban, amely a tervek szerint a Tatra katonai járművek és a Gidránok gyártásába is bekapcsolódhat.

Elindulhat a győri elővárosi vasúti közlekedés fejlesztésének előkészítése

Kormányhatározat született a régóta tervezett beruházásról, amely új lehetőséget teremthet Győr és a környező települések közösségi közlekedésében.

Vitézy Dávid: augusztus végén indul a kőszegi intermodális csomópont kivitelezése

3 év után végre funkciót kaphat a sehova sem vezető híd.

Államalapítás: koszorúzás, népi játszóház és családi programok várják a győrieket augusztus 20-án

A Szent István-napi ünnepség a Bécsi kapu téren kezdődik, majd a Radó-szigeten kézműves foglalkozásokkal és népi játékokkal folytatódik a program.

Méltatlan kabaré: az a Fidesz–KDNP nem tekinti legitim államfőnek Baka Andrást, amelyik plágiumbotrányban elveszítette anno Schmitt Pált, majd a kegyelmi ügyben Novák Katalint 

A volt kormánypártok most 1956 méltó örökségéről beszélnek, de idézzük csak fel, hogy mit mondott két éve a témában a tévedhetetlen(?) Orbán Balázs. 

TNT-nagykoncerttel, vízi programokkal és fáklyás felvonulással jön a Pinnyédi Hídpiknik Győrben

Augusztus 19-én hatodik alkalommal rendezik meg a családi programot a Rábca partján, a régi pinnyédi hídnál – valamennyi program ingyenesen látogatható.

Hajtó Péter: másfél év alatt 70-nel nőtt az üres önkormányzati lakások száma Győrben

A független képviselő szerint megbukott a város jelenlegi lakáskoncepciója, augusztus 13-án pedig bemutatja saját, Győr4000 névre keresztelt javaslatát.

Győrbe érkeztek 2025 legjobb sajtófotói – a Városház téren éjjel-nappal látható a szabadtéri kiállítás

Augusztus 31-ig ingyenesen, a nap 24 órájában nézhetik meg az érdeklődők a 44. Magyar Sajtófotó Kiállítást – a válogatásában győri fotóriporterek munkái is helyet kaptak.

Baka András Magyarország új köztársasági elnöke

A Fidesz, a KDNP, és a Mi Hazánk frakciója nem vett részt a szavazáson.

Bővülhet a győri állatkert – lakossági fórumot tartanak a tervekről

A kialakításához szükséges településrendezési módosításról csütörtökön hallgatják meg a helyiek véleményét a Városházán.

Kerékpárral követte, majd brutálisan megtámadta áldozatát a rábatamási rém – vádat emeltek a többszörös visszaeső ellen

A férfi előbb egy kerékpárkereket lopott el a vasútállomáson, később két biciklivel közlekedő nőt támadott meg – az ügyészség végrehajtandó fegyházbüntetést indítványozott.