Gyalogos vs autós helyzet alakult ki Mosonmagyaróváron, a szélvédő bánta meg a legjobban

Papp László Tamás 2021-11-13 07:23:50
Baleset helyett garázdaság miatt mentek helyszínelni a zsaruk.

A rendőrségre bejelentés érkezett, hogy Mosonmagyaróváron, a Gorkij utca és Terv utca kereszteződésében lévő gyalogos-átkelőhelyen egy férfi betörte az arra haladó személygépkocsi üvegablakát.

– írja a police.hu

A kiérkező rendőrök megállapították, hogy egy 41 éves bezenyei nő személygépkocsival úgy érkezett a megjelölt helyen lévő zebrához, hogy az éppen akkor átkelő gyalogosok megijedtek sebességétől, de végül csak megállt valahogy. A gyalogos-átkelőhelyen tartózkodó 43 éves férfi ekkor széles karmozdulatokkal gesztikulálva vonta kérdőre a sofőrt, hogy milyen tempóban közlekedik.

Erre válaszul a nő középső ujját használva a férfi irányába mutatott, és a gyalogosok háta mögött – a zebrán áthaladva – elindult a gépkocsival.

A szavak nélküli veszekedést követően a mosonmagyaróvári férfi odalépett a járműhöz, majd egy erőteljes ütést mért annak első ablakára, amely ettől szilánkosan betörött. Az esetet követően a két fél – immár lehiggadva, egymástól elnézést kérve – beszélte meg a történteket.

Az ügyben a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított

– zárul a közlemény.

Szólj hozzá!

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.

Diószegi Judit: Magyarországon meg kell tanulnunk, hogy éljünk a demokratikus jogainkkal

Szerinte, ha a TISZA nyer, akkor olyan kormányunk lesz végre, ami tettvágyó, és az emberekért dolgozik.

„Bécsben vetettem mintát” – drogteszttel reagált a vádakra Magyar Péter

Az ellenzéki miniszterelnök-jelölt szerint a TISZA-kormány alatt a politikusoknál is rendszeres vizsgálatok jöhetnek.

Magyar Péter Toronyban: A rendszerváltást veszélyeztető ellenzéki politikusok fölött ítéletet fognak mondani a választók április 12-én

A TISZA-párt elnöke hangsúlyozta, hogy a jelenlegi választójogi szabályok miatt csupán egy az egyben lehet legyőzni a Fideszt, és lehet kivívni a rendszerváltást.

400 millió forintot költött el a Fidesz a tavasz szeptember első DPK gyűlésre

Az egészet egy augusztusban bejegyzett alapítvány finanszírozta.

Fülöp-szigeteki rumok egzotikus kalandja

A Fülöp-szigeteken dús zöld táj és kristálytiszta víz között találsz valami igazán különlegeset: a helyi rumokat, amik a régió egyedi ízeit és szellemiségét koncentrálják.

A regeneráció fontossága a sportban: mi lesz a siker titka?

A sportolókat gyakran az állóképesség és a szenvedélyük hajtja.

Közös kiáltványt adtak ki magyar polgármesterek

Nemény András, Szombathely első embere is az aláírók között van.

Meghalt Chuck Norris

Az akciósztár 86 éves volt.