Feladták magukat a csicskáztató szombathelyi kamaszok

Papp László Tamás 2021-11-12 08:03:00
A három fiatal bocsánatot kért az áldozattól.

Feladta magát a rendőrségen három tizenéves azok közül, akik a közelmúltban egy szombathelyi parkban megaláztak egy velük egykorú fiút

adta hírül az RTL Klub híradója, amely magáról az esetről cikkünk nyomán számolt be.

A támadók ügyvédje szerint a fiatalok beismertek mindent, és bocsánatot kértek.

Egy közösségi oldalon megjelent, állítólag Szombathelyen készült videóval kapcsolatban 2021. november 8-án feljelentés érkezett a Vas Megyei Rendőr-főkapitányságra.

A feljelentés alapján a Szombathelyi Rendőrkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit

írtuk korábban.

Csicskáztatás Szombathelyen

A Senki Sehol Facebook-oldal szerint a videó Szombathelyen készült. A felvételen szereplő fiatalok személyiségi jogai miatt az arcukat felismerhetetlenné tet...

Ahogy az Ugytudjuk számolt be előtte a videóról, mely szerint középiskolás korú gyerekek kényszerítettek egy velük egyidős fiút arra, hogy eléjük térdepelve a cipőjüket csókolgassa.

A fiú édesapjával is sikerült felvennie az Ugytudjuk.hu-nak a kapcsolatot, mint kiderült:

Az apa az oldalunkon közzétett videóból értesült arról, hogy 15 éves cukorbeteg fiát bántották.

Ma reggel láttam a videót és mélységesen fel vagyok háborodva. Beszéltem a fiammal, aki eddig el sem merte mondani, hogy mi történt vele, annyira megfélemlítette a többi gyerek. Úgy tudom, hogy nem ez volt ennek a társaságnak az első ilyen esete. Rendőrségi feljelentést fogok tenni, és bízom abban, hogy a bíróság el fogja ítélni azokat, akik ezt tették a gyerekemmel

– mondta Gábor az Ugytudjuk.hu-nak.

Szólj hozzá!

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.

Pintér Bence - „Aki ezt olvassa, vigye hírét: Győr nem nyugszik bele”

A polgármester videóval erősítette meg korábbi felhívását.

Szeles Szabolcs egyszerre volt Győr és a WHB pénzügyi jolly jokere

A politikus vagyonnyilatkozatai és pályája alapján jól kirajzolódik, hogyan épül fel egy klasszikus NER-karrier Győrben.

Ónos eső miatt figyelmeztetnek, de marad az enyhe idő

Citromsárga riasztás van érvényben több északi vármegyében, napközben többfelé várható csapadék.

Munkagéppel okozott balesetet egy férfi - vádat emelt ellene a Győri Ügyészség

Rosszul kanyarodott és a sértettet nekinyomta egy autónak. 

Nemény András: "Megértem, hogy megosztotta a közvéleményt az Orbán Viktorral való találkozóm."

A szombathelyi polgármester leginkább arról akarta meggyőzni a miniszterelnököt, hogy a közösségi közlekedés kerültjön át a kötelező feladatok közé, így automatikusan járna mellé állami támogatás.

Az aHang megmérte: tízből hat magyar nyilvános Orbán-Magyar vitát szeretne a választások előtt

A friss közvélemény-kutatás szerint a választók többsége támogatná, hogy miniszterelnök-jelölti vitát tartsanak.

Vádat emelt az ügyészség a Pintér Bence által feltárt, és az Ugytudjuk.hu-n publikált GYHG-ügyben

Közel 760 milló forintos vagyoni hátrányt okozhattak a hulladékkezelő cégnek.

Kávé és festmény, női testképek, művészkönyvek - februári programok a Rómer Múzeumban

Beszélgetés egy festményről a Café Kultúrban, és több izgalmas időszaki kiállítás vár mindenkit Győr belvárosában.

Lex Haladás: a Homlok Zrt. nem tudja elvinni a sportegyesület állami támogatását 

Hiába akarja érvényesíteni a kölcsönadott 200 millió forint és kamatainak visszafizetését a cég, az állam védőpajzsot nyújtott a sportszervezetnek.

Az EU döntése szerint fejlett járásokban nem támogatnak útfejlesztéseket, ezért most Sárvár 1 milliárd forintos uniós támogatást kap útfejlesztésekre

Korábban Kondora polgármester azt mondta, azért nem kapnak uniós pénzt a sótonyi körfogalomra, mert fejlett településnek számítanak. Most mégis uniós forrásból történő útfejlesztéseket jelentettek be.

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.