Szegeden hozta a kötelezőt a Falco

Vágvölgyi Bálint 2021-11-06 19:40:00
A bajnokságban továbbra is veretlenek a sárga-feketék.

Váradi duplájával indult a mérkőzés, amire Hunt válaszolt triplával. Rossz kísérletek után Váradi újabb két kosarat dobott. A szombathelyiek csapatkapitánya egy perccel később is főszereplő volt, sportszerűtlent fújtak ellene. Balogh Szilárd csak az egyik büntetőt dobta be. Golomán kétszer is betalált, míg a szegedi triplák kimaradtak - írja a BB1.hu, kosaras szakportál. Szrecsko Szekulovics kért időt. Persons dobott be egy duplát, de Kovács Benedek is betalált. A szombathelyiek őrizték hat pont körüli előnyüket. A negyed hajrájában Hunt dobta meg második tripláját a mérkőzésen, de Kovács Benedek erre is válaszolni tudott. A vasiak irányították a találkozót, de a Szeged lőtávon belül maradt. 15-22.

Persons duplájával indult a második negyed. Somogyi is betalált az első percben, így a különbség nem változott. Persons pontjai után kettőre zárkózott a Szeged. Kovács Benedek és Somogyi Ádám kosaraival durrantott be újra a Falco. Polányi és Cook pontjaival zárkózott ismét a Szeged. Keller szabálytalansága után, Cook büntetőivel és Bognár duplájával átvette a vezetést a Szeged. Váradi egy triplával nyugtatta a szombathelyi kedélyeket, de a hazaiak ismét egyenlíteni tudtak. Az utolsó perc azonban ismét a szombathelyieké volt. 36-40.

Keller Ákos duplájával és Cook triplájával indult a második félidő. Clark is hintett egy hármast a 22. perc elején. A Falco jött ki élesebben a pihenőről,  Váradi kosarát követően 10 ponttal léptek meg sárga-feketék. Persons dobott egy triplát. Kifejezetten jó volt a mérkőzés, jó megoldások mindkét oldalon. A Falco kézben tartotta az irányítást, a Szeged egy percig sem adta fel. Persons nagyon jó napot fogott ki, hármasával három pontra vitte fel a csapatát. A másik oldalon Váradi emelkedett ki. 53-56-os állásnál Milos Konakov kért időt. Barac talált be, Cooktól jött rá a válasz. Szoros volt a találkozó, de az utolsó perc a vendégeké volt. Barac és Somogyi is triplát dobott. 58-68.

A Falco nagyon bekezdett, Somogyi triplájával 15 pontra nőtt az előnyük. A Szeged már nem tudott megújulni, közelebb kerülni a listavezetőhöz. A sárga-feketék 20 ponttal is vezettek, Keller Iván triplája és megítélt ráadás büntető egy picit életben tartotta a reményeiket. A csoda azonban elmaradt. A szombathelyiek győzelme teljesen megérdemelt. 75-91.

Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco KC Szombathely 75-91 (15-22, 21-18, 22-28, 17-23)

Naturtex-SZTE-Szedeák: Persons 21/6, Balogh 1, Hunt 8/6, Bognár 9/3, Alston 7. Cserék: Kerpel-Fronius -, Cook 23/6, Keller I. 4/3, Filipovics -, Polányi 2.

Falco KC Szombathely: Váradi 22/3, Somogyi 12/,6, Clark 7/3, Golomán 6, Keller 6. Cserék: Perl 9, Barac 15/3, Kovács B. 14/6, Verasztó -, Takács -, Horváth -, Sövegjártó -.

Szólj hozzá!

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát. 

Pintér Bence helyretette az Ugytudjuk szerződését és visszaadta a hólapátot Fekete Dávidnak

Azzal talán vissza lehet hordani a Győr-Szol-ba a hiányzó 1 milliárd 700 millió forintot.

Vágányzár a Győr-Budapest vonalon - több járat menetrendje módosul februárban

Pályakarbantartás miatt egyes vonatok nem érintik a Keleti pályaudvart, a nemzetközi és elővárosi közlekedésben is változások lesznek.

"Hosszú évek óta hitvallásom, hogy egy dolog szent az maga a fesztivál."

Olvasói levelet kaptunk a Győr-Logistic Kft. ügyvezetőjétől, Lakatos Gyulától.

Egy szombathelyi születésnapon tört ki verekedés

Félreérthető szituba keveredett egy nő és egy férfi.

Pintér Bence: Újra indulok a polgármesteri székért!

Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.

Pintér Bence: Fekete Dávid és a Győr-Szol hülyének néz mindenkit

A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!

Kávé, festmények és múzeumi szakmai nap - februári programok a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetés a Café Kultúrban, szakmai nap múzeumi dolgozóknak, és még több izgalmas időszaki kiállítás várja az érdeklődőket februárban Győrben.

A Győr-Szol-t azonnal megvédte saját médiacége az eltűnt(?) milliárdok ügyében

Ráadásul ők már azt is tudják, hogy Pintér Bence lepaktált a TISZA Párttal. 

A járdán akarta elütni haragosát egy nő Győrben

Meglátta a zebránál, dühbe gurult, majd megfenyegette, hogy megöli - három évet is kaphat.

A Győr-Szol szerint nem tűnt el 1 milliárd 700 millió forint

Közleményben reagált a cég Pintér Bence kijelentéseire.

Kiskorú gyermekével lopatott egy nő Szombathelyen

Egy doboz gyógynövényt tartalmazó étrend-kiegészítő kapszulát csent el.

30 és 100 négyzetméteres lakások is lesznek a szombathelyi volt SZTK-épületében kialakítva

Üzleteknek és egészségügyi szolgáltatóknak is alakítanak ki helyiségeket.

Tanúként hallgatja ki a Rendőrség Pintér Bencét a fideszes miniszteri biztos, országgyűlési képviselőjelölt által felügyelt önkormányzati cég furcsa szerződései ügyében

A polgármester szerint a cég többször kijátszotta azt, hogy ne kelljen közbeszerzést kiírniuk, így az általuk kiválasztott vállalkozásoknak szignóztak ki munkákat.

Szijjártó Péter: hatszáz munkahely vált betonbiztossá a MAM-Hungáriánál a kormány támogatásával Vaskeresztesen

4 milliárd 500 millió forintnyi fejlesztést jelentett be a miniszter. A kormány 870 millió forintnyi támogatást csap hozzá a költségekhez.