Könnyedén verte svéd ellenfelét a Győri ETO a kézilabda BL-ben

Kovács Lilla 2021-10-30 17:42:00
Az IK Sävehof 41-19-es vereségbe szaladt bele az Audi Arénában.

A svéd IK Sävehof csapata látogatott a női kézilabda Bajnokok Ligájában az Audi Arénába, a Partille-i klub azonban súlyos vereséggel térhet haza Győrből.

A mérkőzés nagyjából a hatodik percig volt kiegyenlített, mikor 2-3 volt az állás, két perccel később már 6-3-ra javított az ETO, a győri lányok pedig már meg sem álltak ezután, az első félidő végén 20-9-es állás vonultak szünetre a csapatok. 

A  második félidőt is a győriek lehengerlő teljesítménye jellemezte, a zöld-fehérek szinte minden második percben gólt szereztek. A félidő végére a svéd csapat teljesen szétesett, 8 teljes percig nem is sikerült gólt szerezniük. Az 59. percben ugyan sikerült szépíteniük, de így is több, mint 20 góllal kaptak ki.

Az ETO eddig veretlen a csoportban, és magabiztosan vezeti azt. Legközelebb november 2-án Érden lépnek pályára a K&H női kézilabda liga 10. fordulójában, a következő BL-meccs pedig november 13-án lesz, akkor a Kastamonu csapata érkezik majd Győrbe. 

 

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
B-CSOPORT
Győri Audi ETO KC–IK Sävehof (svéd) 41–19 (20–9)

lövések/gólok: 61/41, illetve 44/19
    gólok hétméteresből: 1/0, illetve 5/4
    kiállítások: 0, illetve 4 perc

Szólj hozzá!

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein.