Hende Csaba szerint ő szereti a Nemény Andrással közös képeket

Farkas Bazsi 2021-10-27 14:39:00
De akkor miért montírozza ki a fotóiból a szombathelyi polgármestert?

Az Ugytudjuk.hu tegnap írt arról a jelenségről, ami immár több alkalommal is megfigyelhető volt, vagyis, hogy hiába vesz részt egyszerre egy sajtóeseményen Nemény András (Éljen Szombathely!) szombathelyi polgármester és Hende Csaba (Fidesz-KDNP) a térség parlamenti képviselője, utóbbi az eseményről készült Facebook-posztjában olyan fotókat jelenít meg, ahonnan le van vágva vagy ki van montírozva Nemény. 

A szombathelyi Fidesz nemrég közleményt jutatott el szerkesztőségünkhöz, amit most annak ellenére is közlünk, hogy a kormánypárt helyi politikusai nem hívják meg az Ugytudjuk.hu-t a sajtótájékoztatóikra, illetve ha el is megyünk, akkor kivezetnek minket onnan.

Íme a közlemény változtatás nélkül:

Újabb legenda látott napvilágot az ellenzéki sajtóban, miszerint Hende  Csaba, Szombathely országgyűlési képviselője levágta egy fotóról  Nemény Andrást, a város polgármesterét. Ez nettó hazugság. A valóság  az, hogy Hende Csaba nem vágta le soha Nemény Andrást a fotókról. Sőt  kifejezetten szereti a Neménnyel közös képeket, főleg azokat,  amelyeken látszik, hogy a város fejlődése érdekében folyamatosan  egyeztetnek és együttműködnek.  Ezért is invitálta és invitálja Hende  Csaba Nemény Andrást és a munkatársait folyamatosan az Országgyűlésbe,  ahol gyakran egyeztetnek közösen a döntéshozókkal.

Az bizonyára elkerülte az ellenzéki média figyelmét, hogy Czeglédy Csaba, a DK képviselőjelöltje maga turnézta körbe a helyi médiát  azzal, hogy az előválasztási kampány idejére igencsak megromlott a kapcsolata Nemény Andrással és a baloldali városvezetéssel.  Kijelenthető tehát, hogy a zavar nem Hende Csaba és Nemény András együttműködésében keresendő.

Nemény András polgármester, és László Győző arca utólag lett kimaszkolva a Hende oldalán megjelent fotón.

Hende Csaba soha nem vágta le polgármester kollégáját a fotókról, ellentétben az adófizetők pénzén fenntartott városi hetilappal. A Savaria Fórum ugyanis pont Hende Csabát cenzúrázta ki a lapból.

Hende Csaba nem azzal van elfoglalva, hogy cenzort játsszon, hanem  jelenleg is gőzerővel dolgozik a város fejlődésén, és a Szombathely300 konzultáción, melynek keretein belül a szombathelyiek maguk mondhatják el, hogy milyen várost szeretnének.

A közlemény arra nem tér ki, hogy a szombathelyi városi hetilap mikor és hogyan cenzúrázta ki Hendét. 

Szólj hozzá!

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát. 

Pintér Bence helyretette az Ugytudjuk szerződését és visszaadta a hólapátot Fekete Dávidnak

Azzal talán vissza lehet hordani a Győr-Szol-ba a hiányzó 1 milliárd 700 millió forintot.

Vágányzár a Győr-Budapest vonalon - több járat menetrendje módosul februárban

Pályakarbantartás miatt egyes vonatok nem érintik a Keleti pályaudvart, a nemzetközi és elővárosi közlekedésben is változások lesznek.

"Hosszú évek óta hitvallásom, hogy egy dolog szent az maga a fesztivál."

Olvasói levelet kaptunk a Győr-Logistic Kft. ügyvezetőjétől, Lakatos Gyulától.

Egy szombathelyi születésnapon tört ki verekedés

Félreérthető szituba keveredett egy nő és egy férfi.

Pintér Bence: Újra indulok a polgármesteri székért!

Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.

Pintér Bence: Fekete Dávid és a Győr-Szol hülyének néz mindenkit

A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!