A Konyhafőnök VIP-ben ragad fakanalat Pars Krisztián

Farkas Bazsi 2021-10-26 11:21:00
Egyelőre nem tudni mennyire boldogul a konyhában London olimpiai bajnoka.

Tegnap futottam bele az RTL Klubon a Konyhafőnök VIP idei szériájának promójába, amiben felbukkant egy ismerős arc is: 

a szombathelyi Dobó SE kalapácsvetője, Pars Krisztián aprít, turmixol főz nagy lendülettel a konyhában.

Hogy pontosan mikor indul az idei széria azt nem tudni, mint ahogy a versenyzők teljes névsorát sem közölte még a csatorna. Az előzetes szerint azonban biztos, hogy Schobert Norbi, Tornóczky Anita, Zámbó Krisztián, Szandi és Németh Kristóf is fakanalat ragad. 

Fotó: RTL Klub

Nem ez az első alkalom, hogy Parsot berántja az RTL egy műsorra. Szentgotthárd díszpolgára szerepelt a 2014-es, Celeb vagyok ments ki innen! című reality 4. évadában. 

Pars a 2012-es, londoni Olimpián szerzett aranyérmet kalapácsvetésben. 2018. januárjában - ahogy azt az Ugytudjuk.hu kinyomozta -  kokain használata miatt 1 év 6 hónapra eltiltották a versenyzéstől. Ennek lejárta után ugyan még dobókörbe állt, ám világversenyen nagy eredmény már nem ért el. Legutóbb a tokiói Olimpiára sem tudott szintet dobni, így nem utazott el a csapattal. Visszavonulását 2019 novemberében egy Facebook-posztban jelentette be, Pars akkor azt írta, hogy a 2023-as budapesti atlétika Vb-n lépne utoljára dobókörbe.

A budapesti világverseny megrendezése jelenleg, finoman fogalmazva is, gyenge lábakon áll. 

Szólj hozzá!

Megvannak a Fidesz szombathelyi önkormányzati képviselő-jelöltjei?

Czeglédy Csaba tudni véli, hogy kik az indulók.

Karácsony nyerne Budapesten

Az ellenzéki választók együttműködést várnak a pártoktól.

Nem akarta kifizetni a szállodai cechet egy férfi Szombathelyen

Két hétig lakott az ideiglenes szálláson, de fizetni, azt nem akart.

Baglyot minden fára!

A lakosság és az önkormányzatok műfészkek, költőládák kihelyezésével segíthetik a településlakó, rágcsálópusztító baglyok költését.

A Papagájmentő Alapítvány is részt vesz a győri önkormányzat meghívásos pályázatán

30 millió forintra pályázhatnak a meghívott állatvédő szervezetek: a polgármester családjának alapítványa és az állatkert is a meghívottak között van.

Ittas szombathelyi rollerest csíptek el a zsaruk

A Körmendi út melletti járdán rodeózott.

A Momentum szerint a területfejlesztési államtitkár egy uniós pénzből felújított házban él Győrújbaráton

46 millió forintból építettek a Lila-hegyen egy „rekreációs központot”.

LMP: segíteni kell az embereket abban, hogy a tömegközlekedést válasszák

A klímavédelmi célok csak így érhetők el, és a városaink levegője is csak így fog tisztulni.

Halálos baleset történt Sorokpolánynál

Két személyautó ütközött.

Holokauszt-emlékműre írt ki pályázatot a győri önkormányzat

A Révai Miklós Gimnázium mellé kerülne az alkotás, 80 milliót szánnak rá.

Folytatódik Győrben a rendőrségi bringajelölés

Ezúttal a Barátság parkban lesz rá lehetőség.

Ungár Péter: Nem igaz, hogy a kistelepüléseken nem jutnak információhoz az emberek

A Vas megyei LMP képviselője arról beszélt, hogy Toronyban éppen úgy van internet, mint az ország nagyvárosaiban.

Presszó pultjából próbált lopni a győri férfi, lebukott

Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki 40 ezer forintot lopott el a pultból, miközben a pultos a teraszon volt.

Kigyulladt egy lakás Szombathelyen, meghalt egy ember

A tüzet ágyban dohányzás okozhatta.

Engedély nélkül motorozott védett területen, 400 ezer forintra büntették

A köszegi Szerdahelyi-patak medrében, illetve a Péterics-hegy oldalában motoroztak.