Máris előjegyzési sikerlistára került Várkonyi Andrea könyve

Székely Zoárd 2021-10-14 16:16:00
„Te is élhetsz szabadon, a saját értékeid szerint, egyenrangúként, olyan emberek között, akik építenek és támogatnak téged” – áll a fülszövegben.

„Nőként ki mered-e mondani: jogom van jól érezni magam? Elég bátor vagy-e megismerni önmagadat? Észreveszed-e, ha egy helyzet nem visz előre téged, és tudsz-e új utat választani? Képes vagy-e kilépni mérgező kapcsolatokból, legyen szó bár családról, házasságról, munkahelyről, el tudod-e engedni a fájdalmas emlékeket az örömteli holnap kedvéért? Mered-e vállalni a döntés felelősségét, ha az életedről, a jövődről, a boldogságodról van szó? Igen, képes vagy rá. Te is élhetsz szabadon, a saját értékeid szerint, egyenrangúként, olyan emberek között, akik építenek és támogatnak téged"

– olvasható Várkonyi Andrea első könyvének fülszövegén, amely novemberben fog megjelenni a Jaffa Kiadó gondozásában.

A korábbi műsorvezető a Facebook-oldalán jelentette be a hírt, hogy már előrendelhető az „És ezt lehet?” című könyve.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Az mfor.hu beszámolója szerint a novemberben megjelenő könyv várhatóan bombaüzlet lesz, erre utal ugyanis, hogy a szerda esti bejelentés után csütörtök délelőtt már fel is került a Bookline előjegyzési sikerlistájára.

A lap hangsúlyozza, hogy a Libri-Bookline-ba idén februárban szállt be a kormányközeli Matthias Corvinus Collegium Alapítvány. A csoport a hazai könyvkereskedelmi piac csaknem 50, a könyvkiadói piac 15-20 százalékát uralja, a Jaffa Kiadónak 50 százalékos tulajdonosa.

Az üzletasszony vélhetően hitelesen mutatja majd be a könyvében a sikerhez vezető út receptjét, hiszen 2020 szeptemberében - már azt követően, hogy nyilvánosságra került kapcsolata Mészáros Lőrinccel - 10 millió forint törzstőkével megalapította a Whitedog Media Kft.-t, mely főtevékenységként reklámügynöki tevékenységgel foglalkozik, azóta pedig a Mészáros Csoport erre a cégre bízta a társadalmi felelősségvállalási programjának marketingfeladatait.

35 milliót vett ki Várkonyi Andrea a pár hónapja működő cégéből

A nyilvános céges adatok alapján 2020. szeptember elején alapították Várkonyi Andrea cégét, a Whitedog Media Kft-t, és a szintén nyilvános, tavalyi évre vonatkozó céges beszámoló alapján 2020 négy hónapjában már kezdett beindulni a biznisz, mert több mint 52 millió forint nyereséget termelt a cég - szúrta ki a Telex.

A cég csupán négy hónap alatt 127 millió forint nettó árbevételt ért el, és emellé 52,8 millió forint tiszta nyereséget.

 

Címlapfotó: Várkonyi Andrea hivatalos oldala

Szólj hozzá!

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.