Andrew Lloyd Webber annyira utálta a Macskák feldolgozását, hogy inkább vett egy kutyát

Fehér Buda 2021-10-09 10:40:06
Az eredeti musical zeneszerzője szerint legalább ennyi jó kijött a filmből.

Andrew Lloyd Webber, a Macskák színpadi feldolgozásának zeneszerzője nemrég a darab 2019-es filmfeldolgozásáról beszélt. A zeneszerző eddig sem finomkodott Tom Hooper sztárokkal teletűzdelt változatával, most viszont úgy nyilatkozott, hogy

annyira utálta a filmet, hogy inkább vett egy kutyát.

Webber nemrég a Variety-nek adott egy interjút, ebben azt mondta, hogy a film teljes katasztrófa volt, miután pedig megnézte, annyira érzelmileg sérültnek érezte magát, hogy inkább vett egy havannai pincsit. A zeneszerző azt is elmondta, hogy szerinte Hooper egyáltalán nem értette meg, hogy a színpadi változat miért sikerült annyira varázslatosra, hogy évtizedekig játszák a legnagyobb színpadokon.

Webber azt is elmondta, hogy már több mint hetven éve van ezen a Földön, ám eddig még sosem volt kutyája. A film viszont akkora sokk volt számára, hogy elérkezettnek látta az időt.

Webber azóta mindenhová magával viszi a kutyáját, egyszer viszont nem akarták felengedni a pincsit egy repülőre. A zeneszerző ekkor írt a légitársaságnak, akik igazolást kértek arról, hogy a kutya a zeneszerző emocionális segítője. Webber csak annyit írt vissza nekik, hogy nézzék meg a filmet, mire a légitársaság azt válaszolta, hogy mégsem kérik az orvosi igazolást.

Hooper filmjét megjelenése után a nézők és a kritikusok is szétszedték, sokan már a speciális effektek borzalmas minősége miatt is eltemették a filmet. Webber akkor azt mondta, a filmben semmi sincs, ami felérne Eliot eredeti verseihez. A film végül a mozipénztáraknál is elbukott, majd megkapta a legrosszabb filmnek járó arany málnát.

Szólj hozzá!

A Vasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el

Jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése a cél.

Hivatalosak az augusztus 20-i győri programok 

Egy kvízjáték már ma elkezdődött. 

Továbbra sem tud drága használt autót venni a magyar

A piac 40%-a 2,5 millió forint alatt cserél gazdát. 

Vádat emeltek egy sofőr ellen Szombathelyen, aki halálos közlekedési balesetet okozott

Mindkét fél hibázott, de a motoros sajnos a helyszínen életét vesztette. 

Orbánék az internet helyett az Arénában gyűlnek össze szeptemberben

Új fideszes találmány a digitális honfoglalás offline.

Ákos zárja a nyarat Győrben 

A város a szokásos ingyenes koncerttel búcsúzik a vakációtól.

Akár 39 fok is lehet a héten

Tiszta erőből nyár.

10 külügyi vizsga vár Bebes Istvánra ahhoz, hogy főkonzul lehessen

Szeptembertől Düsseldorfban látja el a feladatot.

El akarta hallgattatni a molesztált diáklányokat az igazgató, most mégis újra kinevezhetik a Soproni Tankerület egyik általános iskolájában

A direktor bevédte volna az első fokon szeméremsértésért elítélt néptánctanárt, őt pedig a tankerület.

V.Németh Zsolt Szentpéterfán beszélt arról, hogy árvizek tekintetében Magyarország az egyik legveszélyeztetettebb Európában

Vas vármegyében az árvíz utáni helyreállításra összesen több mint 560 millió forintot fordítanak.