Figyelem, megjött a Dűne utolsó előzetese!

Székely Zoárd 2021-10-08 17:13:00
Két hét múlva lesz a premier.

Ha valaki esetleg lemaradt volna, október 22-én érkezik a mozikba Denis Villeneuve legújabb filmje, a Dűne. A 165 millió dollárból született adaptáció Frank Herbert kultikus sci-fi regénysorozatából készült, főbb szerepekben olyan világsztárokkal, mint Timothée Chalamet, Oscar Isaac, Josh BrolinStellan SkarsgårdZendayaJason Momoa és Javier Bardem.

DUNE - FINAL TRAILER

In 2 Weeks #DuneMovie comes to the big screen. Get Tickets Now: dunemovie.comOscar nominee Denis Villeneuve ("Arrival," "Blade Runner 2049") directs Warner B...

Túl sok újdonságot nem látunk az előzetesben, ami nem is baj, bár a hardcore rajongók számára valószínűleg a film sem fog különösebb meglepetést okozni. Ettől függetlenül tűkön ülve számoljuk a napokat, hiszen a Dűne az év egyik legjobban várt moziélményének ígérkezik.

Szólj hozzá!

Az Edelényi Járási Hivatal vezetője, Ózd parlamenti képviselő-jelöltje lett Hende Csaba utódja

Egy évig Csuzda Gábor képviseli Szombathelyt és környékét az országgyűlésben.

Egy 10 milliárd forintos kötött hitel okoz fejtörést Győrben

Pintér polgármester egy mai találkozón azt beszélte meg Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel, hogy lazítanak a felhasználhatóság szabályain.

Mediterrán fákkal bővül a győri belváros növényzete

3 olajfa lesz a pionír a Dunakapu téren. 

752 kilométer vasúti pályát ad át a MÁV a GYSEV-nek

Július 1-től következik be a váltás.

Közokirat hamisítás miatt kell felelnie egy vasi férfinak

Külföldön elvették a jogsiját, itthon megpróbált trükközni vele.

Rátkovics Roland Zsoltot indítja Sopronban a Jobbik országgyűlési képviselőnek

A jelölt a Jobbik soproni szervezetének alelnöke, jelenleg Sopronkőhidán él családjával.

Az az ember lett Varga Mihály egyik ügyvezetője, akinek a családja tízezer tonna számra rakta le a gumihulladékot illegálisan

Többek között a nagykölkedi, máig a település határában éktelenkedő gumitelep is az ügy részese.

Közel félmilliárd forint mínusszal zárt tavaly az Illés Sport Alapítvány

1 milliárd 800 millió forintra csökkent a szervezet állami támogatása. Szalai Ádám és Schäfer András veheti át az utánpótlásbázis.

Ismét Pozsonyban vendégszerepel a Győri Balett

A győriek előadása a műfajilag is rendkívül színes programot kínáló Magyar Kulturális Hét Pozsonyban nevű rendezvénysorozat idei évadának egyik kiemelkedő pontja.

Gyors, de lehet kényelmes is? Országúti bringa hétköznapi szemmel

Ha valaki meghallja azt, hogy országúti kerékpár, legtöbbször a Tour de France ugrik be.

Hetedszerre is Európa legjobb női kézilabdacsapata az Audi ETO KC

Az Odense sem okozott gondot a  győri csajoknak.

Szabad a szivárványos menet Budapesten

A rendőrség megerősítette, lehet az LMBTQI jogokért felvonulni Budapest belvárosában.