Ungár Péterék elkértek egy csomó adatot a kormánytól, de nem kaptak semmit

ugytudjuk.hu 2021-10-07 11:44:15
Már a létfontosságú szociális kérdésekre sem tud válaszolni a kormány. Vagy inkább nem akar.

Ungár Péter szerint a kormány tagjai mindig lesöprik az ellenzék észrevételeit és javaslataikat arra hivatkozva, hogy minden a lehető legnagyobb rendben.

Azért, hogy tisztán lássunk, és hogy meglássuk azokat a statisztikákat, amelyek alapján a különböző kormányzati döntéseket hoznak ezen a területen [a szociális és egészségügyi ágazatban], több adatigénylást is beadott az LMP az elmúlt időszakban

- mondta el videójában Ungár Péter, az LMP Vas megyei országgyűlési képviselője.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Csakhogy egy válasz nem sok, annyit sem kapott a párt a kérdéseikre; illetve tényleges válasz semmire sem érkezett.

Összességében tehát semmilyen adatot nem tudunk arról, hogy mi miért történik az adóforintjainkból. Ungár Péter azt ígéri, kormányváltás esetén minden hasonló adat nyilvános lesz.

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságban.

Szólj hozzá!

Már nem Kondora Bálint a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke

Június 15-én jegyezte be a bíróság a változást.

Határérték alá csökkent az azbeszt kiporzás a szombathelyi Oladi Plató közelében

Négy helyen végzett mérést az önkormányzat: a Síp utcában két helyen a Sáfrány és a Márton Áron utcában. A kormány a héten dönthet az azbeszt-helyzet kezeléséről.

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.