Tom Brady elárulta, hány éves koráig játszana az NFL-ben

Vágvölgyi Bálint 2021-09-17 14:01:00
Minden idők egyik legjobbja 44 évesen még bőven nem akar leállni.

A hétszeres bajnok Tom Brady úgy véli, akár 50 éves koráig is képes lenne játszani a profi amerikaifutball-ligában (NFL).

A Tampa Bay Buccanneers 44 éves sztárja már korábban beszélt arról, miszerint addig nem fog visszavonulni, amíg képesnek érzi magát, hogy a legmagasabb szinten, bajnoki címre esélyesen játsszon. Azt pedig a legutóbbi kiírásban is bizonyította, hogy még mindig kiemelkedő futballra képes, ugyanis végső diadalra vezette új együttesét, melyhez a tavaly tavasszal csatlakozott.

A New England Patriotstól tavaly 20 év után, hat bajnoki gyűrűvel távozott irányítót legutóbb csapattársa, Rob Gronkowski kérdezte nyilvánosan egy közös videójukban, hogy 50 évesen is ott lesz-e még a pályán, mire Brady közölte, "azt hiszem, a válasz igen".

"Ez egy népszerű téma mostanában. Nem érzem annyira bonyolultnak a kérdést. Ráadásul Florida egy igazi nyugdíjas állam, szóval úgy érzem, még játszom itt egy ideig, aztán szépen belecsúszok a nyugdíjba" - mondta viccelődve a legendás irányító.

Brady formájáról mindent elmond, hogy első tampai szezonjában 65,7 százalékos pontosággal passzolt - összesen 4633 yardot -, és 40 touchdown-átadása volt. Korábban mindössze egyszer volt ennél több hat pontot érő passza karrierje során.

Címlapfotó: buccaneers.com

Szólj hozzá!

Saját nyomtatott lappal szórja meg a kistelepüléseket a Tisza

Adományokat várnak a Tiszta Hang nyomtatási költségeihez.

Laza nyári programok a héten Győrben 

Az unatkozás esőben sem opció.

Idén a Látássérültek Vas Vármegyei Egyesület támogatását tűzte ki célul a Joskar-Ola Napok

Augusztus 9-én, és 10-én rendezik meg a szokásos városrészi kulturális-, és sportnapot. 

Szakértői tanulmány segítheti a Szigetköz fejlődését

A cél a régió kiemelt fejlesztési területté emelése.

Kiberbiztonságról és drogprevencióról tartanak felvilágosítást a vasi bűnmegelőzési szakemberek

A Házhoz megyünk! program ezúttal Szentgotthárdon és Körmenden folytatódik.

Zárva lesz a Dunakapu mélygarázs Győrben

A járműveikkel bent parkoló autósokat az üzemeltető arra kéri, hogy a létesítményt legkésőbb július 20-ig hagyják el!

Egy jó győri fröccsöt?

Jönnek a Rotary Fröccsnapok!

A haszonállatok szőrnyírásának szerepe a modern állattartásban

A gazdasági haszonállatok ápolása kiemelkedő fontosságú, hiszen ez közvetlenül befolyásolja az állatok egészségét, a termelési eredményeket és a gazdaság fenntarthatóságát is.

Kihirdette a férfi kosárlabda-válogatott 15 fős keretét Gasper Okorn

Szolnokon, és Székesfehérváron játssza hazai meccseit a csapat.

Családtagjaira, majd ismeretlenekre támadt késsel egy 19 éves lány Mosonmagyaróváron

Az elkövető súlyosan traumatizált gyermekkorától kezdődően kábítószerekkel élt.