Tóth Csaba zuglói szocialista jelölt feljelenti Gulyás Mártont

Pintér Bence 2021-09-13 13:11:17
Folytatódik a zuglói cicaharc.

Hétfő este került volna sorra a Partizán előválasztási vitasorozatában az egyik legélesebb verseny a fővárosban: Zuglóban Tóth Csaba (MSZP) mögé sorakozott fel az ellenzék nagyobbik része, és itt indul az országszerte ismert független politikus, Hadházy Ákos a Momentum színeiben. Bár az ellenzéki előválasztás a legtöbb helyen inkább afféle baráti versengésnek tűnik,

ebben a körzetben a mindenféle ügyekben érintett Tóth és Hadházy már sokszor keményen nekimentek egymásnak.

A legújabb fordulatot az hozta, hogy a Partizán a minap leadta Gulyás Márton Karácsony Gergellyel készült interjúját, ahol a volt zuglói polgármestert (jelenlegi főpolgármestert és miniszterelnök-jelöltet) Tóth Csaba jól dokumentált, illetve állítólagos viselt dolgairól is kérdezte a műsorvezető.

Tóth Csaba emiatt ma Facebook-videóban jelentette be, hogy nem megy el a Partizán mai vitájára, emellett

beperli Gulyás Mártont, mivel szerinte olyan „kérdésekbe csomagolt vádakat” fogalmazott meg vele szemben, amelyet ő rágalmazásként értékel.

Tóth egyébként jelezte: ő áll a vita elébe, de nem a Partizánon, hanem hazai pályán, a Zugló TV-ben mérkőzne meg Hadházyval.

A szocialista politikus posztja kapcsán a Partizán arról írt Facebookon: „Eddig úgy tudtuk, hogy ún. »kérdésekkel provokálni« kizárólag a kormánypárti képviselők által bevetett érvelés a kényesebb, nehezebb interjú/vitahelyzetek elkerülésére. Ebben úgy tűnik tévedtünk. Este 7-kor a tervezett vitát természetesen megtartjuk - annyi résztvevővel, amennyi megjelenik a helyszínen. Gulyás Márton a Partizán álláspontját a »rágalmazási« vádakkal kapcsolatban a műsorban fogja ismertetni: nézzétek élőben!”

 

Szólj hozzá!

Gyakorlatban ismerkedtek a hulladékgazdálkodással a Széchenyi István Egyetem hallgatói

A GYHG szakmai központja idén is tárt kapukkal várta a jövő környezetmérnökeit.

Gulyás Gergely a Szőlő utcai visszaélésekről: a rendőrség veszi át a javítóintézeteket

Bűncselekmények, elmaradt ellenőrzések és egy későn felismert rendszerhiba árnyékában keresi a felelősöket a kormány.

A szombati szabályok lesznek érvényesek az áthelyezett munkanapon Győrben

December 13-án módosul a parkolási rend a felszíni zónákban.

Vonatpótló busz jár Győr és Csorna között december 12-én

Egynapos vágányzár miatt módosul a közlekedés a GYSEV vonalán.

Elhunyt Balázs Péter

A Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, rendező 82 éves volt. 

Az ellenállhatatlan gyémánt és arany csillogása

A gyémánt az örök vonzalom jelképeként ismeretes.

Bezárta volt barátnőjét a házba és nem engedte ki egy celldömölki férfi

Aztán fiával együtt kezdte el ütni a nő új párját.

Tavaly övék volt az Év szaloncukra, idén lehúzta náluk a rolót a Nébih

Szennyezett falak, eldugult lefolyók, 1129 kg zár alá vett élelmiszer, egyes dolgozók lejárt alkalmassági papírokkal dolgoztak.

„Vége van” - Magyar Péter szerint azonnal le kell mondania a kormánynak a Szőlő utcai gyermekbántalmazás után

Orbán Viktort és a köztársasági elnököt is felszólította: haladéktalanul ki kell írni a választásokat.

Hiába munkanap a szombat, jönni fog a kukásautó

A hulladékudvarok is nyitva lesznek. 

A ménfőcsanaki diákok vihették haza idén a jubileumi Fehér Miklós-kupát

Huszadszor is megtelt élettel a szabadhegyi tornaterem, ahol nemcsak a futball, hanem az emlékezés is főszerepet kapott.

Hatékony munkavégzés a magasban: guruló állványok előnyei

A magasban végzett munka nem könnyű feladat, ezért olyan eszközökre van szükség, amik lehetővé teszik a munkások számára, hogy biztonságosan és hatékonyan végezzék a teendőiket.

Biztató eredménnyel zárult a téli élelmiszerlánc-ellenőrzés első szakasza

Kevés súlyos szabálytalanságot talált a Nébih, a bejgli és a forralt bor fokozott figyelmet kap a folytatásban.

Elszabadult vadászkutyák támadtak egy idős férfira az óvári járásban

A 80 éves sértett a kórházban elhunyt, a kutyák gazdáját emberöléssel vádolják. 

Elismerték a győri drogprevenció kiemelkedő szakembereit

Átadták a KEF idei díjait: Szabó Csabát és Balla Richárdot tüntették ki.

Még 16 településen osztja a győri GYHG a szelektív kukákat

A tervek szerint december 20-ig be is fejezik. 

Adventi programok a győri Rómer Múzeumban

Különleges tárlatvezetések, workshopok és ünnepi programok decemberben.