Hende Csaba meghátrált az Ugytudjukkal szembeni sajtópertől

Farkas Bazsi 2021-09-11 16:46:53
Megértjük.

Sajtó-helyreigazítást kérünk, amelynek elmaradása esetén pert indítunk a rágalmazó sajtófelületekkel szemben - írta még júliusban Facebook-oldalára Hende Csaba, fideszes parlament képviselő.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Hende annak kapcsán posztolt, hogy megírtuk, 6 napot tartózkodott kint Panamában egy olyan konferencián, ami hivatalosan csupán két napos volt. Hende egyébként a 6 nap alatt mindössze egy másfél perces beszédet mondott; mindössze ennyi nyoma van annak a kint tartózkodásnak, ami közel 6 millió forintjába került az adófizetőknek.

Akkor emailben kerestük meg a politikust, hogy megtudjuk felesége is vele utazott-e. Korábban ugyanis volt már rá példa, hogy az akkor még honvédelmi miniszterként dolgozó Hendét elkísérte titkárságvezetője, Szajlai Mónika.

Válasz helyett azonban csupán fenyegetést és helyreigazítási kérelmet kaptunk. 

Mivel azonban nem volt mit helyreigazítanunk, így ezt nem is tettük meg.

Azóta a sajtóperek esetében rendelkezésre álló határidőkből is kicsúszott az ügy, így kijelenthető, hogy bár fenyegetőzött vele, Hende Csaba mégsem indított jogi eljárást lapunkkal szemben.

Korábban Illés Károly, a szombathelyi Fidesz-frakció vezetője is hasonlóképpen tett. Illést az Arany-patak melletti luxustársasházban szerzett lakásáról kérdeztük, de nem válaszolt, helyette ő is azzal fenyegetőzött, hogy bíróságre viszi az ügyet.

Ám fenyegetőzésen kívül Illés sem tett mást. A frakcióvezető mondvacsinált indok miatt hátrált meg. 

Szólj hozzá!

A japán minimalizmus és a skandináv dizájn találkozása

A lakberendezés egyik legérdekesebb stílusa jelenleg a Japandi, ami a japán és skandináv irányzatok tökéletes uniójaként ismert.

“Rendelkezésünkre áll a klub és az ELTE közötti teljes levelezés”

SZKKA szülői munkaközössége is reagált arra, hogy az ELTE kitette az kéziseket a sportcsarnokból és az irodákból is.

Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Uros Rosic elhagyta a Kaposvár csapatát és a férfi kosárlabda NB I-ben címvédő Falco KC Szombathely színeiben folytatja pályafutását.

Teljesen átszerveznék a közmédia intézményrendszerét

A megszűnő Közszolgálati Közalapítvány helyett létrejönne a Független Közmédia Testület.

Magyar Péter: az illegális migráció elleni harc az Orbán-kormány egyik legnagyobb hazugsága

A miniszterelnök szerint az előző kormány hazudott a költségvetési számok, az uniós források, az orosz-ukrán háború, a rezsicsökkentés kapcsán, és az ország társadalmi helyzetéről is.

Nem vagyunk “haveri kivitelezők “-k!

Közleményben reagáltak Magyar Péter kijelentésére a hónapok óta a pénzükre váró honlapfejlesztők, akik részt vettek a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” Programba.

Polgármesteri dicséretet kaptak Győr legkiválóbb diákjai

A város először rendezte meg az Érdemes Diákok Köszöntése ünnepséget, ahol tanulmányi, sport- és közösségi teljesítményeket ismertek el.

Tóth Péter: Az olvasás ünnepe a győri könyvhét

A kabinetvezető szerint a személyes találkozások és a könyvek közös felfedezése ma talán fontosabb, mint valaha.

Hétfőtől sávbővítés és forgalomkorlátozás lesz a Fehérvári út és a Zöld utca csomópontjában

Június 15-én kezdődik az a fejlesztés, amelytől a torlódások csökkenését és a közlekedés gördülékenyebbé válását várják.

Szombathelyen tart kihelyezett ülést a Parlament Élő Környezetért Felelős Bizottsága

Jövő héten csütörtökön a Megyeházán tanácskozik a grémium. A téma az azbeszt lesz.

Nyolcan haltak meg két egymást követő balesetben az M1-es autópályán Győr közelében

Egy teherautó és egy munkagép ütközése után újabb tragédia történt, amikor egy kisbusz belerohant a torlódás miatt álló járműbe.

A közép-európai régió fiataljainak fele már találkozott online bántalmazással gyerekkorában

A Republikon V4-es kutatása szerint a probléma nem elszigetelt jelenség, Szlovákiában és Lengyelországban különösen aggasztóak az adatok.

Pődör Zoltán, az SZKKA ügyvezető elnöke szerint az egyetemnek mindig előre fizették a terembérletet, bár most tartozásuk van

Az ELTE és a kézilabda klub viszonya annyira megromlott, hogy a kézisek sportterem, és iroda használatát is felmondta az egyetem.

Ha nem tudod, hogy mit csinálj a hétvégén - mutatjuk az összes győri programot

Ünnepi könyvhét, Mozgás Éjszakája, gólyagyűrűzés, hadijáték, kiváló koncertek, miegymás. 

Elítélték a volt győri rendőrkapitány fiát – a letartóztatott Váczi Attila még a börtönben is lebukott

Hamis fegyverátírás miatt született jogerős ítélet, miközben a korrupciós perben milliárdos megrendelések, luxusautó és bizalmas rendőrségi iratok is előkerültek.

Pár hónap alatt közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter vagyona

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Kitette az egyetem az SZKKA-t a sportcsarnokból

A kézilabda csapat szerződése június 16-án lejár, új szerződést pedig nem kíván az egyetem kötni. Már a " D" épületben bérelt irodákban sem maradhatnak sokáig.

Bezárt a Győr-Szol ügyfélszolgálata az ETO Parkban

Az ügyintézés ezentúl kizárólag az Orgona utcai és a Jókai utcai irodákban érhető el.