Lőnek, ugrabugrálnak, és robban minden körülöttük – itt a Mátrix 4 első előzetese

Nagy Donát 2021-09-09 15:37:00
Egyelőre csalódást keltő a sokak által eleve feleslegesnek tartott film első trailere.

A napokban már mutattunk egy kedvcsinálót az idén érkező Mátrix 4-hez, a valódi előzetesre azonban még várni kellett. Egészen mostanáig, íme:

The Matrix Resurrections - Official Trailer 1

https://www.facebook.com/TheMatrixMovie/https://twitter.com/TheMatrixMovie https://www.instagram.com/thematrixmovie/ -----------------

A közzétett képsorok alapján Neo (Keanu Reeves) valamiféle amnéziában szenved, és tömi magába a kék tablettát, míg nem valaki felajánlja neki a pirosat. Közben találkozik Trinityvel (Carrie-Ann Moss) is, ám nem emlékeznek egymásra. Aztán egy gumikacsás fürdőzős jelenet után beindul a lövöldözés, a robbanások, a menekülés, és persze jó sok lassítást is láthatunk.

Egy valami viszont biztosan nem jön át: hogy ez egy Mátrix film.

Az első Mátrix rész mára kultikussá vált a mítoszai, a képi megjelenítése, a háttérben felépített világa miatt. Aztán következett két folytatás is, amik megpróbálták kitágítani a film univerzumát, de ehelyett inkább túlbonyolították az egészet, és sokan azt tanácsolják, álljunk meg az első film megnézése után.

A Mátrix-érzés helyett a mostani bemutató alatt is inkább olyan gondolataim voltak, mintha egy Netflix-es akciófilmet néznék. Amik nem feltétlenül rossz filmek, csak olyan semmilyenek.

Szólj hozzá!

Útfelújítás miatt félpályás útlezárás lesz a szombathelyi elkerülőn

Az Ipari út és a Szombathely Center között kell számtani torlódásra.

3 milliárd 800 millió forintot is meghaladta a Voks 2025-re elvert közpénz

Ez háromszor több, mint amit a kormány tavaly elköltött kórházi klímákra.

Hogyan válassz mikrofont otthoni munkához?

Az otthoni munkavégzés során egyre nagyobb szerephez jut a megfelelő hangminőség biztosítása a videóhívások alatt.

Szombathelyi otthona előtt vert meg egy férfi egy lányt

A lány mopedje elromlott, ezért nem tudott leparkolni miatta.

Bajban a szombathelyi Végállomás Klub

Adományokat várnak, hogy a klubban tovább szólhasson a zene. 

Vasárnap újra régiségvásár lesz Győrben 

A Tarcsay utcai piactéren aznap nem lehet parkolni.

Milyen az igazán finom lángos?

A lángos sokunk számára a múlt ízeit hozza el, legyen szó egy balatoni strandról vagy egy pezsgő budapesti éjszakáról. A kérdés, hogy miként válik újra divatossá ez az egyszerű, mégis nagyszerű étel a mai generációk körében?

A Vasvári Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el

Jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése a cél.