Arra kötelezték a vidéki polgármestereket, hogy gyűjtsék az aláírásokat a “Stop Gyurcsány! Stop Karácsony!” petícióhoz?

Farkas Bazsi 2021-09-08 19:31:00
Értesüléseinket a Momentum Észak-Vas megyei előválasztási jelöltjének közleménye is alátámasztani látszik.

Amennyiben pedig megtisztelnek bizalmukkal, megígérem, hogy soha nem fogom attól függővé tenni településük fejlődését, hogy hány aláírást gyűjtöttek egy értelmetlen, értelmezhetetlen "petícióhoz". - ezzel zárja Bányai-Németh Gábor, a Momentum Mozgalom Észak-Vas megyei előválasztási jelöltje azt a közleményt, amit az Ugytudjuk szerkesztőségéhez juttatott el.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

A napokban több olyan információ is eljutott szerkesztőségünkhöz, hogy Ágh Péter, a térség fideszes országgyűlési képviselője utasításba adta a választókerületéhez tartozó néhány település polgármesterének, hogy aláírásokat kell gyűjteniük a “Stop Gyurcsány! Stop Karácsony!” petícióhoz. 

Ma reggel e-mailben érdeklődtünk Ághnál, hogy megtudjuk van-e bármiféle elvárás vele szemben, hogy hány darab aláírást kell összegyűjtenie, majd leadnia?

Amennyiben van, úgy a gyűjtésbe bevonta-e a Vas02-es körzetben lévő települések polgármestereit? Kell-e a polgármestereknek standolni, vagy kopogtatással aláírást gyűjteniük az Ő kérésére?

Eddig választ nem kaptunk a parlamenti képviselőtől, ám Bányai-Németh közleménye is azt látszik alátámasztani, hogy a városvezetőket pártállástól függetlenül utasították az aláírások gyűjtésére. 

Frissítés:

A Stop Gyurcsány! Stop Karácsony! petíció célja, hogy egy erős üzenetet küldjünk a baloldalnak, hogy sokan vagyunk akik emlékezünk még a 2010 előtti kudarcos Gyurcsány-korszakra és nem akarjuk hogy visszatérjen a múlt. Az a cél, hogy itt Vas megyében is mindenki csatlakozni tudjon, aki egyetért velünk ebben. Az aláírásgyűjtésben sok támogatónk segít bennünket, mindannyian önkéntesen”

– érkezett cikkünk megjelenése után Ágh Péter válasza.

Szólj hozzá!

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.