Befejeződött a helyszíni szemle annál a balesetnél, amely 2021. szeptember 4-én 9 óra 15 perc körül történt az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán, Tatabányánál – írja a police.hu.
A forgalom az autópálya minden sávjában megindult.
Papp László Tamás
2021-09-04 12:28:52
Befejeződött a helyszíni szemle annál a balesetnél, amely 2021. szeptember 4-én 9 óra 15 perc körül történt az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán, Tatabányánál – írja a police.hu.
A forgalom az autópálya minden sávjában megindult.
Többek között azbeszt mérőket is fognak vásárolni ebből az összegből.
Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.
Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.
A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.
A Városstratégiai Bizottság döntése alapján ketten képviselik majd Győr érdekeit az egyeztetéseken.
Enyhének találták a 2 év próbaidőre felfüggesztett 1 éves fogházbüntetést.
A TSZV-frakció idén is anyagi és erkölcsi elismeréssel jutalmazza a kiemelkedő szolgálatot teljesítő tűzoltókat és rendőröket.
A Győri Fellebbviteli Főügyészség szerint a 12 év fegyház nem áll arányban a férfi által elkövetett bűncselekmények súlyával.
Kálmán Lászlóról, Perl Zoltánról, Váradi Benedekről, és Keller Ákosról készültek prémium kosaras kártyák. Van olyan relikvia amiből mindössze egyetlen darab.
Az Ugytudjuk.hu-t négyszer annyian olvassák, mint a győri városi médiát.
Novák Előd megtalálta a legfontosabb problémát.
November 30-ig tervezik elvégezni a munkát.
A szervezők esti madárhang-hallgatással, túrákkal, madárgyűrűzéssel és családi foglalkozásokkal készülnek Győrszemerén, Mecséron, Győr-Pinnyéden és Pannonhalmán.
Gyakorlati tanácsokkal és kérdezési lehetőséggel várják az érintetteket és hozzátartozóikat.
Május 9-én családi programokkal, sétákkal és tárlatvezetésekkel várják az érdeklődőket Győrben.
A polgármester szerint a frissen megkapott adatbetekintési jogkörrel megkezdődött a cég átvilágítása.
Játékosan ösztönzik a gyerekeket az aktív, környezetbarát közlekedésre – több tízezer diák csatlakozhat.
Szexuális tartalmú üzenetek után több mint kétmillió forintot csalt ki a sértettől, végrehajtandó börtönt kér rá az ügyészség.