Kukát borított, tuját tarolt a piás sofőr Győrújfalun

Papp László Tamás 2021-08-30 12:50:53
Büntetőeljárás indult ellene a szondázás után.

Vélhetően ittas állapotban okozott közúti közlekedési balesetet egy sofőr Győrújfalun – írják a megyei főkapitányság Facebook-oldalán.

Egy 65 éves férfi személygépkocsival közlekedett Győrújfalun, a Kossuth Lajos utcában 2021. augusztus 29-én 11 óra 45 perckor. Haladása során a jármű sebességét nem az útviszonyoknak megfelelően választotta meg, amelynek – valamint feltehetően ittassága – következtében az utcában egy ingatlan előtt álló két háztartási hulladékgyűjtő kukát az autóval felborított – szól a közlemény.

Fotó: police.hu

Útját ezek után nagy sebességgel folytatta, amikor a Kossuth Lajos utca egyik útkereszteződése közelében található ingatlan előtti tujáknak ütközve állt meg a járművel.

A balesetet okozó személygépkocsi győrujfalui sofőrjével szemben a rendőrök alkoholtesztert alkalmaztak, amely pozitív értéket mutatott, ezért ellene a Győri Rendőrkapitányság ittas járművezetés gyanúja miatt büntetőeljárást indított – teszik hozzá.

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.