Karácsony Gergely: Félnek a fideszes fiúk, van is rá okuk

Székely Zoárd 2021-08-29 15:59:47
Reagált a főpolgármester a Fidesz petíciójára.

„Félnek a fideszes fiúk, van is rá okuk"

– írja egy vasárnapi Facebook-bejegyzésben Karácsony Gergely, aki ezzel reagált Kocsis Máté frakcióvezető bejelentésre, miszerint a Fidesz szeptember elsején petíciót indít Stop Gyurcsány! Stop Karácsony! címmel.

Stop Gyurcsány! Stop Karácsony! címmel indít petíciót a Fidesz

közölte Kocsis Máté a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában. A Fidesz parlamenti frakcióvezetője a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában felsorolta a 2002 és 2010 közötti kormányok rémtetteit, majd arról értekezett, hogy az elmúlt években a baloldalon a teljes kontrollt Gyurcsány Ferenc szerezte meg.

„Több mint tíz év teljhatalmú kormányzás után ennyire telik tőlük: ellenzékellenes kampányt indítanak azzal a kimagasló kreatív teljesítménnyel, hogy Stop Karácsony, ha jól olvasom. Ez igen, ez aztán a felelős kormányzás. Igaz, tényleg nagy a tét. Nekik is. Ők azért küzdenek, hogy szabadlábon maradhassanak. Mi meg Magyarország szabadságáért. Az előválasztás kitűnő alkalom arra, hogy megmutassuk, okkal féltik a hatalmukat, a kivagyi, pökhendi, mohó és önző uralkodásukat. Mert el fogjuk őket zavarni, és ez, a kormányváltás az előválasztáson kezdődik"

– fogalmazott a főpolgármester.

Karácsony némi kiegészítést is javasolt a stop-kampányhoz. A következő szlogeneket ajánlotta a Fidesz figyelmébe:

  • Stop áremelkedések!
  • Stop érzéketlen járványkezelés!
  • Stop a haverokat gazdagító gazdasági válságkezelés!
  • Stop ellopott nyugdíjvagyon!
  • Stop intézményes korrupció!
  • Stop lezüllesztett egészségügy!
  • Stop szétzilált közoktatás!
  • Stop Európa legmagasabb áfája!
  • Stop megalázóan alacsony minimálbér!
  • Stop Európa legszűkmarkúbb álláskeresési támogatása!
  • Stop autópályák kiárusítása!
  • Stop Tiborcz, stop Mészáros, stop fideszes oligarchák!
  • Stop Magyarország szuverenitásának kiárusítása Kínának és Oroszországnak!
  • Stop Magyarország kivezetése Európából!
  • Stop Orbán!

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Szólj hozzá!

Szervezzetek kétnapos esküvőt!

Míg régebben a hajnalig tartó, egynapos ceremóniák voltak jellemzőek, addig ma már sokkal gyakrabban szerveznek kétnapos esküvőket. Hogy ennek mi az oka? Tarts velünk, és eláruljuk!

Idén nagykorú lett a Győrkőcfesztivál 

„A játék az különös, gömbölyű és gyönyörű…”

Parkoló autókat rugdosott egy férfi a győri Ipar utcában

A rendőrök vetettek véget a tombolásának.

Szombathelyi iskolában történt verekedés miatt kell egy fiúnak a bíróság elé állnia

Az elkövető a sértettet tenyérrel arcon, ököllel orrba ütötte.

Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön

Szerdán és csütörtökön is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország jelentős részén - derül ki a HungaroMet Zrt. keddi veszélyjelzéseiből.

Elindult a turisztikai szezon: éberségre int a rendőrség

Győr idén is színes programkínálattal, történelmi látnivalókkal és gasztronómiai különlegességekkel várja a látogatókat, de nem árt figyelni néhány dologra.

Három megye 1-es foci csapattal vág neki a 2025/2026-os szezonnak Szombathely

A Király, az Akadémia, és a Haladás is ott lesz a megyei elitben.

Egy igazán sokoldalú céginformációs rendszer

Cégvezetőként vagy egyéni vállalkozóként sokszor van szükségünk arra, hogy leendő partnereinkről minél részletesebb és megbízhatvóbb információkat gyűjtsünk.

Robbantással fenyegette egy férfi a Csornai Járásbíróságot

Emailben írta meg, hogy átküld egy rakétát, „azt lesnek, mint a moziba”.

Motoros védőfelszerelések: az alapoktól a csúcstechnológiáig

A motorozás jelentősen átalakult az elmúlt évtizedek során.

A lovagkirály legendájáról szól Szent László Napok programja Győrben

A lovas színházi show bemutatója lesz a a fő attrakció.

Kisebb költségvetéssel rendezik meg a Savaria Történelmi Karnevált Szombathelyen

A városban működő cégek felajánlásai nélkül rövidebb és kulturális kínálatában szegényebb lett volna a rendezvény.

Késik idén a magyar dinnye 

A hideg tavasz átrendezte a szezont.

Augusztusi időutazásra hív a Savaria Történelmi Karnevál

Különleges helyet foglal el a magyar fesztiválkultúrában és a szombathelyiek szívében is a Savaria Történelmi Karnevál, amely idén XXIV. alkalommal várja az érdeklődőket.

Ünnepi héten van túl Győr új alpolgármester-jelöltje

Balog-Farkas Renáta szentiváni örömhírekről számolt be.