Tankcsapda Győrben: péntektől napokra lezárják a Szent István utat

Pintér Bence 2021-08-26 11:45:00
Eredetileg a Rábán forgó színpadon lett volna a koncert, szinte az utolsó pillanatban szervezték át a városháza elé.

Péntek reggel nyolctól vasárnap reggelig fokozatosan lezárják a Győrt keresztülszelő négysávos Szent István utat azért, hogy előkészítsék a terepet a Tankcsapda szombat esti koncertjére. Először csak a Városházától a Munkácsy MIhály utcáig a keresztutcákkal tart a lezárás, majd péntek estétől a Baross hidat és a Szent István út Teleki utcáig tartó szakaszát is lezárják; végül szombaton öt órától a teljes Bisinger sétányt, a Teleki utca nagy részét, az Árpád út egy szakaszát és a Szent István út Gárdonyi utcáig tartó szakaszát zárják le.

Amennyiben rossz idő miatt vasárnap lenne a koncert, úgy a lezárások időtartama is kitolódik vasárnap éjfélig.

A gyalogos forgalom a színpadépítés ideje alatt zavartalan, kizárólag a koncert ideje alatt, azaz augusztus 28. 19.00 órától, várhatóan 23.15 óráig /esőnap esetén: augusztus 29. 19.00 órától kb. 23.15 óráig/ korlátozódik. A lezárt területeken lakóhellyel rendelkezők, az otthonukat beléptető pontokon keresztül tudják megközelíteni lakcímkártya felmutatásával. Augusztus 27. és 29. között terelve közlekednek a buszok is, a részletek a Volánbusz oldalán érthetőek el.

A koncert ingyenes, látogatásához védettségi igazolvány azonban szükséges.

A lezárás részleteit ebben a posztban ismertette Dézsi Csaba András polgármester:

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Eredetileg a Rábán forgó színpadon lépett volna fel Győrben a Tankcsapda: Dézsi Csaba polgármester így jelentette be, aztán plakátok is voltak, amin még így szerepelt a program, de még a nemrég megjelent Mandinerben is erről beszélt a polgármester. Később azonban valamiért módosult a program, és átkerült a városháza elé. Győrnek egyébként több nagyobb rendezvényhelyszíne is van a Dunakapu és a Széchenyi terek mellett (ahol a hétvégén más programot tartanak) ott van az ETO-stadion vagy az Audi-aréna is.

Szólj hozzá!

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.

Kamionja ajtajával mattolta a kerékpárost a külföldi sofőr Győrben

A figyelmetlen mozdulat során a sértett nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. 

Mosonmagyaróváron Kapolka Judit és Porpáczy Krisztina folytathatja a Tisza előválasztás következő fordulójában

Molnár Ferenc ugyan nem jutott tovább, de a szerepvállalásáért jár a köszönet. 

Hallerné Nagy Anikó és Szabó Éva léphet tovább a Tisza előválasztás második, soproni körébe

Varga Szabolcs Gábor részvételét is köszöni a közösség, munkájára továbbra is számítanak.