Extra erős ragasztóval kente be a péniszét, bele is halt egy indiai férfi

ugytudjuk.hu 2021-08-26 18:46:09
Jobb lett volna óvszert használni.

Roppant bizarr esetről számolt be a helyi sajtó Indiában: egy 25 éves férfi életét vesztette, miután óvszer helyett ragasztóval próbált védekezni szex közben. A rendőrségi jelentés szerint a tragédiát egy extra erős ragasztó, és annak nem rendeltetésszerű használata okozta.

Szemtanúk beszámolója szerint Mirza és korábbi menyasszonya június 22-én, a férfi halála előtti estén csekkoltak be egy hotelbe. Mindketten kábítószer-függők voltak, a jelentés alapján a pár erősen ittas állapotban érkezett a hotelbe, és valamilyen szer hatása alatt is álltak mindketten. Amikor szexre került a sor, észrevették, hogy egyiküknél sincs óvszer,

ezért ragasztóval kenték be a férfi hímvesszőjét, hogy elzárják a férfi pénisznyílását, így akarták elkerülni a teherbeesés esélyét.

Másnap egy barátja talált rá Mirzára, aki eszméletlenül hevert a hotel melletti bokorban. A férfit kórházba szállították, ám a ragasztó olyan súlyosan roncsolta a férfi szervezetét, hogy az életét már nem tudták megmenteni. Halálát többszörös szervleállás okozta.

A ragasztó egyébként azért volt a fiatal párnál, mert néha fehérítővel keverték és így szívták fel, hogy elkábuljanak. A rendőrség további toxikológiai vizsgálatot rendelt el az ügyben.

 

Címlapfotó: Shutterstock

Szólj hozzá!

Mínusz 13 milliárdra, 705 millió plusz jutott Győrnek

Mindezt széles mosollyal jelentette be Fekete Dávid - egy posztban.

Romániába igazolt Pődör Rebeka

A Craiova együttesénél folytatja pályafutását.

Megszűnik Szombathelyen a Guri

Soroljuk az okokat, meg fogsz lepődni!

Elhunyt Babos Ágnes, győri festőművész

78 éves volt - művészi és pedagógusi életműve maradandó része a magyar kulturális örökségnek.

Keresik a győri Barokk Esküvő idei szerelmespárját

Aki különleges módon mondaná ki a boldogító igent, jelentkezzen!

Újabb levél érkezett Washingtonból - Orbán Viktor alapítótag lett a gázai Béketanácsban

Trump szerint ez „a valaha összeállított legnyűgözőbb és legjelentősebb testület" - az 1 milliárd dolláros tagdíjról persze nem beszélt egyikük sem. 

Februári tervezett áramszünetek Győrben

Karbantart és hálózatot fejleszt az E.ON.

Nyomoz a rendőrség a sárvári volt hegyközségi szeméttelepen engedély nélkül tárolt hulladék miatt

A területet Varga Jenő fideszes önkormányzati képviselő cége őrizte, majd telepként üzemeltette a város tudta nélkül.

A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén

A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.

Nem elég, hogy megverte a gyereket, még meg is fenyegette élettársát egy sárvári férfi, hogyha elmondja a bántalmazást, akkor megöli

Majd a feleségét is megfenyegette, hogyha terhelőt vall rá, akkor nem kapják vissza a hatóság által nevelésbe vett gyermekeiket.

Gyermek- és fiatalkorú sértettje is volt egy rolleres balesetnek egy Sopron melletti kisvárosban

Túl gyorsan mentek, autónak ütköztek, és csak az egyikőjük viselt sisakot. 

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a JUSTNature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.