Egy Spice Girls koncert előtt úgy berúgott egy brit rendőrnő, hogy 800 ezres kárt csinált egy Forma-1-es versenyautóban

Fehér Buda 2021-08-19 18:32:00
Demi Love az alkoholtól vezérelve egy hatalmasat rúgott Fernando Alonso egykori versenyautójába.

Biztonsági kamera vette fel, ahogyan Demi Love, egy brit rendőrnő odafut egy Forma-1-es versenyautóhoz, majd akkorát belerúg a karosszériába, hogy abban 2 ezer fontos, azaz nagyjából 800 ezer forintos kár keletkezett. Love-nak még 2018-ban sikerült úgy berúgnia, hogy belekötött a McLaren kocsijába. 

A rendőrnő egy Spice Girls koncertre igyekezett, előtte azonban megállt egy bárnál, hogy beindítsa a bulit. A nő az egyik Hilton hotelnél rúgott be, majd kifelé menet meglátta azt a McLarent, amelyet korábban Fernando Alonso vezetett. Love ámokfutását Ross Blezard, a hotel menedzsere a saját szemével látta, a férfi azt mondta, hatalmasat csattant a versenyautó, miután a rendőrnő belebikázott.

Fotó: Pixabay

A nő később azzal védekezett, hogy megbotlott a hotel aulájában, és nekiesett a versenyautónak, tehát egy baleset következtében jött össze a kár. A hotel végül perre vitte az ügyet, a Metro azt írja, hogy a nemrég lezajlott tárgyaláson négyszer is végignézték a kamerák felvételeit, ezekből pedig egyértelműen kiderült, hogy Love direkt rúgott bele a versenyautóba, írja a Metro. Sőt, a felvételeken még az is látszik, ahogy a nő alaposan körülnézett, mielőtt belerúgott volna a McLarenbe. 

A nő végül megfizette a kárt, így a Hilton ejtette a vádakat. A rendőrnőnek azonban a munkahelyén felelnie kellett a rendbontásért, a bíróság pedig úgy találta, hogy a viselkedése mellett a nő még a brit rendőrségnek is hazudott, amikor azt mondta, véletlenül keletkezett a kár.

A nő viszont már korábban felmondott a munkahelyén, így a bírósági ítélet már nem ejtett foltot az egykori rendőrnő karrierjén. Love ügyvédje a tárgyalás végén még hozzátette, hogy a védence továbbra is kitart az ártatlansága mellett.

Szólj hozzá!

Görbicz Anita tegnap Orbán Balázs mellett tűnt fel az Audiban

Ez annak összefüggésében különösen érdekes, hogy Orbán Viktor bejelentette, lecserélik Győr parlamenti képviselőjét.

Orbán Viktor szerint az Audi Győrben számíthat a magyar kormányra

Az új Q3 gyártásának startján tartott beszédet a miniszterelnök.

Utcára szabadul a művészet Szombathelyen!

Július 19-én jön az URBAn pARTy – Belvárosi UtcaFeszt.

Apja megölte, feldarabolta a fiát, aztán elásta Szombathelyen

25 éves bűnügyi rejtély végére került pont Szombathelyen.

Mosonmagyaróváron fogott dealert a DELTA

Drogot és porciózásra alkalmas tárgyat rejtett egy 46 éves férfi autója. 

Startol a Kékszalag

57. alkalommal versenyeznek a balatoni tókerülők.

Győr-Győrzámoly ad otthont a jet-ski Európa-bajnokság idei harmadik állomásának

Július 31. és augusztus 3. között rendezik meg a futamot.

Kirúgta Christian Hornert a Red Bull

Olyan szárnyakat adott neki a cég, amilyenre valószínűleg nem vágyott.

Ügyetlen cigicsempészt kapcsoltak le a pénzügyőrök Ácsnál

Az ukrán balek egy fekete takaró mögé rejtette a szajrét.

Így vigyél izgalmat a hálószobába

Az intim együttlét erősíti a bizalmi köteléket és erősebbé kovácsolja a párokat.

Parkoló autón "szambázott" Kőszegen egy férfi

A motorháztetőt és a szélvédőt is megtaposta, illetve a járművön végigfutott.

Saját nyomtatott lappal szórja meg a kistelepüléseket a Tisza

Adományokat várnak a Tiszta Hang nyomtatási költségeihez.

Laza nyári programok a héten Győrben 

Az unatkozás esőben sem opció.

Idén a Látássérültek Vas Vármegyei Egyesület támogatását tűzte ki célul a Joskar-Ola Napok

Augusztus 9-én, és 10-én rendezik meg a szokásos városrészi kulturális-, és sportnapot. 

Szakértői tanulmány segítheti a Szigetköz fejlődését

A cél a régió kiemelt fejlesztési területté emelése.