Váradi Benedek marad a Falcóban!

Vágvölgyi Bálint 2021-08-16 20:36:00
A bajnok és kupagyőztes csapatkapitánya jövőre is sárga-feketében fog pattogtatni.

A Falco KC Szombathely a csapat honlapján jelentette be, hogy a sárga-feketék csapatkapitánya a 2021/2022-es szezonban is Szombathelyen fog játszani.

Milos Konakov vezetőedző a klubhonlapnak így értékelte a hosszabbítást: "Nagyon örülök, hogy sikerült megtartanunk csapatkapitányunkat. Beni a pályán és azon kívül is egy igazi vezér. Nagy erősítés az Ő maradása. Az első naptól kezdve velünk edzett, úgyhogy top formában van, és nem kell újra beépíteni a rendszerünkbe."

"Nagy örömmel tölt el, hogy sikerült megegyeznem nevelőegyesületemmel, ahol rengeteg örömet élhettem át az évek alatt. Mozgalmas, érzelemmel teli hónapok vannak a hátam mögött, hisz ez a holtidény, átigazolási időszak sok változást hozott. Valóban benne volt a pakliban, hogy külföldre szerződöm és nem leszek a Falco játékosa. A klub nagyon korrekt volt velem szemben, amit ezúton is szeretnék megköszönni. Úgy érzem, hogy a nyílt, őszinte kommunikáció sokat segített abban, hogy ezt az időszakot könnyebben éljem meg. Már a szezon végén leültünk a menedzsmenttel és a szakmai stábbal egyeztetni arról, miként képzelem el a folytatást. Biztosítottak arról, hogy tiszteletben tartják, a döntésem és egy bizonyos ideig ki fognak várni a piacon és idő előtt nem hoznak a helyemre senkit. Ismerem Gráczer Györgyöt és Ő is ismer engem. Mindketten őszinte emberek vagyunk, akik tudják, hogy a kimondott szónak ereje van. A szakmai stáb azt is megengedte nekem, hogy szerződés nélkül is a csapattal edzhessek, ami szintén egy kedves gesztus volt Tőlük és köszönöm ezt Nekik és a csapatnak. Voltak ajánlataim európai bajnokságokból, de egyik sem jelentett volna előrelépést. Szakmailag a Falco egyre magasabban jegyzett csapat, ahol a biztos BL szereplés lehetőséget ad arra, hogy magyar bajnokság mellett, hétről-hétre európai top csapatok ellen is pályára léphessek. Egyet ígérhetek, hogy mindent meg fogok tenni, azért, hogy minél több örömet szerezzek, szerezzünk a szurkolóinknak! Hajrá Falco!" - nyilatkozta Váradi.

Szólj hozzá!

Magyar Péter: a TISZA Párt nem kér Szijjártó Péterből

Az alakuló kormány új jelöltet vár a Fidesz–KDNP-től az Országgyűlés alelnöki posztjára.

Egy évvel a spanyol giga áramszünet után: nem a megújuló energiák buktak meg, hanem a rendszer

Egy részletes nemzetközi vizsgálat szerint összetett hálózati hibák vezettek az Ibériai-félszigetet megbénító áramkimaradáshoz.

Honvédelmi Minisztérium: Indul a jelentkezés a táborokba 

Nyugalom! Továbbra sincs háború, ezek csak nyári programok fiataloknak, ahol közel hatvanféle tematika közül lehet választani.

Vádat emelt a győri ügyészség: nem volt bekötve a biztonsági öv, halálos baleset lett a vége az M85-ösön

Egy fáradtság miatt bekövetkezett vezetői hiba és egy elmulasztott biztonságiöv-használat együtt vezetett tragédiához.

Lépj be az életmentők közé: a plazmaadás hálás feladata

Sokan tisztában vannak azzal, hogy a véradás nélkülözhetetlen a modern orvoslásban, viszont a plazmaadás jelentőségét kevesen ismerik.

Magyar Péter levelet kapott Mészáros Lőrinctől – vagy Várkonyi Andreától – miszerint a TV2 nem eladó

A leendő miniszterelnök szerint dehogynem, csak a milliárdosnak elfelejtettek szólni. Aki  ezzel a levéllel végre beismerte, hogy a csatorna az övé.

Nem áll le a szemétszállítás május 1-jén Győrben

Az ünnepnap a gyűjtést nem érinti, de a hulladékudvarok és az ügyfélszolgálat zárva tartanak.

A Fidesz-frakció tagja lesz a TISZA számára láthatatlan képviselő

Nagyon úgy néz ki, hogy Ágh Péter felveszi a mandátumát.

Pintér Bence visszaszerezte az adatbetekintés jogát Győrben – „Átvilágítjuk az önkormányzati cégeket”

Másfél év után újra ráláthat a városi cégek működésére a polgármester, de a kulcsjogkörök továbbra is a Fidesz kezében maradtak.

Országos sikertörténet Győrben - a szakképzés legtehetségesebb diákjai mutatták meg tudásukat, tehetségüket

A döntő ismét megmutatta, hogy ezekben a diákokban hatalmas potenciál rejlik.

A megállapodás szerint városi delegáltnak is kell lennie az SZKKA felügyelőbizottságában, de úgy delegált a cég új tagot, hogy a szombathelyi önkormányzat erről még csak nem is tárgyalt

Az állami 15 millió forintos mentőöv is kevésnek bizonyult, továbbra is végrehajtás van a helyi profi kézilabdát üzemeltető Kft-én. 

Természet ihlette árnyalatok uralják a burkolatok piacát

A külső tér kialakításakor a választott színek központi szerepet töltenek be.

Vámos Zoltán főispán szerint politikai támadás a kormányhivatali kamu foglalkoztatások ügye

Eljárásról sem nekem, sem a Hivatalnak nincs tudomása - írja a hivatal vezetője.

Kósa Lajos sem ül be a Parlamentbe

A Fidesz tisztújító kongresszusán sem indul egyetlen tisztségért sem.

Nem ment át a közgyűlésen a Móricz Zsigmond rakpartra tervezett monstrum épület terve

A győri látképet romboló társasház egyöntetű elutasítást kapott. 

Lannert Judit vezeti az oktatást – újabb minisztert nevezett meg Magyar Péter

A TISZA Párt elnöke szerint a gyermek- és oktatásügy élére egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakember kerül.

A közgyűlés elfogadta a Győr+ és az önkormányzat vagyonkezelői szezrződésének módosítását

Változnak a plakát kihelyezési szabályok, és hamarosan kiderülhet az is, hogy pontosan mekkora bajban van a médiacég. 

Komoly összegben fogadnánk, hogy elhoztuk az összes győri programot a hétvégére

Autós nyílt nap, anyák napi készülődés, hangfürdő, egy csomó koncert és még rengeteg minden más.