Kunhalmi Ágnes: Kormányváltással menthetnénk meg a Velencei-tavat

Székely Zoárd 2021-08-15 17:35:20
Az MSZP felállítana egy új környezetvédelmi minisztériumot.

„Karácsony Gergely miniszterelnökké választására van szükség ahhoz, hogy megoldás szülessen a Velencei-tó problémáira"

– mondta Kunhalmi Ágnes vasárnap a Facebookon közvetített sajtótájékoztatón.

Az MSZP társelnöke kifejtette, a Fidesz nem foglalkozik a környezetvédelemmel, korábban tagadta is a klímaváltozást, ezzel szemben az MSZP kormányra kerülése esetén „szociális és zöld" Magyarországot hozna létre, például az önálló környezetvédelmi minisztérium felállításával, valamint a „nyakló nélküli beépítések" megakadályozásával.

„A Velencei-tó rendkívül nagy bajban van, mivel alacsony a vízállása, oxigénhiányos állapota pedig rengeteg hal pusztulásához vezetett"

– hangsúlyozta Kunhalmi Ágnes.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

Kiemelte, a Velencei-tó esete is azt mutatja, hogy az MSZP természetes vizek szabad hozzáféréséről szóló kampánya nemcsak szociális és gazdasági, hanem természeti problémákra is megoldást nyújthat.

 

Címlapfotó: MTI/Mohai Balázs

Szólj hozzá!

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.

Vajon miért választják a sztárok is a FUE hajbeültetést?

A hajtüsző egység kihúzása, vagyis a FUE technológia kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik hajvesztéssel, kopaszsággal élik a mindennapokat. Egyre több híresség vállalja fel, hogy szembesül a problémával és erről a bulvár hírekben is olvashatunk.