Nagy Feró tulajdonképpen megüzente a melegeknek a Kőfeszten, hogy az övét is bekaphatják

Nagy Donát 2021-08-14 17:03:00
A Kossuth-díjas művész azon a fesztiválon lépett fel, ami az "igényes, magas színvonalú, értéket közvetítő produkciók" szöveggel hirdeti magát.

Idén harmadszorra rendezték meg a Káli-medencében a KŐFESZT nevű fesztivált, aminek a mottója: „ a nyugalom fesztiválja”. A célja pedig: „csendes, nyugodt, beszélgetős, minőségi, valóban összművészeti fesztivál” – kezdi cikkét a 444.

A rendezvényen fellépett Nagy Feró is, aki a koncerten külön blokkot szentelt a kormányzat aktuális kedvenc kampánytémájának, az LMBTQ-közösségnek.

A koncert egy pontján ugyanis három nőnek öltözött férfi lépett a színpadra. A lap szerint Nagy Feró azzal vezette fel a produkciót, hogy őket Angela Merkel küldte, és ők a német vokál. Majd hozzátette:

Nagyon melegek a csávók. Azt mondja, hogy nem buzik? Ki mondja, hogy buzik? Ezek transzvesztiták. Azt sem tudják, hogy fiúk vagy lányok.

Majd közösen elénekelték Boney M-től a Daddy cool című számot. A Kossuth-díjas művész ezzel zárta a különösen aktuális intermezzot:

Mindenki tartózkodjon attól, hogy lebuzizza őket, ők LMBTQ-tagok.

Majd a péniszét megragadta, és elbúcsúztatta a parókás statisztákat:

Ezt a Q-t odaadom nekik.

Beatrice a Kőfeszten

(null)

A cikk megemlíti, hogy a rendezvény főszervezője a jobboldali újságíró, Csúri Ákos korábban így fogalmazta meg a rendezvény üzenetét:

A KŐFESZT egyedülálló a térségben abban a tekintetben, hogy teljesen ingyenes, és kizárólag igényes, magas színvonalú, értéket közvetítő produkciókat, programpontokat kíván elérhetővé tenni mindenki számára. A cél pedig nem az öncélú magamutogatás – legyen szó előadóról vagy közönségről –, hanem a mosolygós, gondolkodtató, érték- és élménygazdag szórakozás és szórakoztatás a közös nevező a fellépő, a szervező és idelátogató, vagy éppenséggel a helyben élő között (...) A Kőfeszt nem a pénzről, a merkantilista szemléletről szól.

A rendezvényt többek között az EKF, tehát az Európa Kulturális Fővárosa, a Magyar Turisztikai Ügynökség, az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Magyarságkutató Intézet is támogatja.

Borítóképünk illusztráció, forrás: Nagyferó és a Beatrice Facebook-oldal

Szólj hozzá!

Bő egy év telt el és még mindig folyik a nyomozás a csepregi önkormányzatnál felmerült sikkasztás ügyében

Információink szerint ez eljárást egyszer már megszüntették, majd nemrég újranyitották. Ezt azonban sem a rendőrség, sem az ügyészség nem erősítette meg.

Fideszes delegálttal töltötték fel Sárváron az egyik megüresedett bizottsági helyet

Továbbra sem tükrözi a választási eredményt a bizottsági helyek elosztása.

Megrongálta a csatornát egy figyelmetlen sofőr Győrben

A rendőrség a lakosság segítségét kéri. 

Államosítják a Haladás Sportkomplexumot

Lényegében eddig is az államé volt, de most kiiktatják az állami céget is.

Vereséggel tért vissza Európába az ETO FC

Nem jött össze a bravúr Jerevánban.

Elhalasztják a hétvégi Balaton-átúszást

Jöhet zivatar és szaharai por is.

Magyar konzulok segítik a szurkolókat a nemzetközi kupameccseken 

Cipruson és Örményországban is lesz magyar jelenlét.

Így ömlik a magyar pénz Ukrajnába

Most épp áram formájában.

Hogyan ápold tudatosan a hajadat egész évben?

Vajon mennyire befolyásolja a mindennapi megjelenésedet a hajad ápoltsága? Az évszakok változása új kihívások elé állítja a hajunkat, ezért fontos, hogy mindig a megfelelő megoldásokat válasszuk.

Ingyen vizet oszt a MÁV-csoport a hőség miatt

Harmadfokú riasztás van érvényben.

Elvesztették a világbajnoki döntőt a magyar pólós lányok

A görögök végig vezetve értek fel a csúcsra.

Breaking news: Győrben járt Fekete Dávid!

Vidéki körútját szakította meg a politikus.

Mi ez hagymás bab? Nem, krumplis hal!

Könnyű nyári recept a Szigetközből.