Élő fába szegelte bele valaki Körmenden, hogy "buzi Momentum"

ugytudjuk.hu 2021-08-14 07:37:00
A párt előválasztási jelöltje azt kéri, ha valaki beszélgetni szeretne a saját véleményéről, inkább menjen oda hozzá.

A rendőrségi bejelentést még az este megtettem a fa rongálásával kapcsolatban a Körmendi Rendőrkapitányságnál a 346/2008. (XII.30.) Kormányrendelet értelmében

írja Pleva Dániel, a Momentum Mozgalom Körmendi Helyi Szervezetének elnöke, és a párt Vas 3-as körzetben (Szentgotthárd, Körmend, Vasvár és környéke) indított előválasztási képviselőjelöltje a Facebook-oldalán.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

A poszt szerint sokszor zajlik eszmecsere a nevezett helyen az érdeklődőkkel. Valaki azonban ahelyett, hogy a jelölt véleményével ellentétes gondolatait megvitatná, inkább beleszegelt egy élő fába egy kartonra írt feliratot.

Sajnos ma reggel éppen a jánosházi piacon pultozunk Körmend helyett, de arra szeretném kérni az elkövetőket, hogy ha legközelebb mondani szeretnének valamit, jöjjenek oda és mondják a szemembe! És akkor nem kell egy fát sem megrongálniuk!

– zárja sorait Pleva.

Szólj hozzá!

Augusztus 30-án tartják a sárvári időközi választást

Strompová Viktória parlamentbe kerülésével üresedett meg a 4-es számú egyéni választókerület képviselői széke.

Lakossági fórumon mutatják be a győri Bisinger sétány megújításának terveit

A 625 millió forintos uniós támogatásból megvalósuló beruházás a park teljes zöldfelületi rekonstrukcióját célozza.

Sárvár is bekapcsolódott a Futókörök Napja országos programba

Minden megtett kilométer a települések közös eredményét gyarapítja.

Megújult az Aranypart II - közösségi grillház, több árnyék és hosszabb strandszezon várja a győrieket

Új napvitorlák, rendezett partszakasz, készülő betonlépcső és hamarosan új szolgáltatások is érkeznek a város népszerű szabadstrandjára.

Új, élményalapú kapcsolatépítés kezdődik a vas-hegy környékén

2026-os programjaira várja jelentkezőit és közreműködőit a vas-hegy / eisenberg kezdeményezés.

Vasból is megárt a sok – június első hetében a hemokromatózisra hívják fel a figyelmet Győrben is

A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.

Gyermeknapon újra megnyitották - ismét látogatható a népszerű vizes játszótér Győrben

Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.

Keselyűket fotóztak Pusztacsó közelében

Akár 2 és fél méteres is lehet a szárnyfesztávolsága ezeknek a ritka madaraknak.

Akár csak 2024-ben, tavaly is veszteséget termelt az SZKKA

A tavalyelőtti -60 milliós eredmény, most -10 millióra mérséklődött. Továbbra is bírósági végrehajtás van a cégen.

Japán napot tartottak Győrben - a távol-keleti ország nagykövete is ellátogatott a rendezvényre

Kulturális programokkal, filmvetítésekkel és japán gasztronómiai különlegességekkel telt meg a belváros.

Késsel támadt anyjára, és nagyanyjára egy fiatalkorú Gönyün

A fiatal úgy érezte, hogy szüleinek a kapcsolata konfliktusokkal terhelt, emiatt már nem akart velük élni, ezért 2025 nyarán elhatározta, hogy megöli őket.

Hamis euróval fizettek Szombathelyen és Vasváron

Az elkövető emellett csekély mennyiséget meghaladó új pszichoaktív anyagot is megszerzett és magánál tartott.

5 tanács a tökéletes kerti bútor kiválasztásához

A kert ma már sokkal több, mint egyszerű kültéri terület.

Egy apró változtatás, ami sokaknál állandósult

Az utóbbi időben egyre többen alakítjuk úgy a mindennapjainkat, hogy azok ne csak kiszámíthatóbbak, hanem tudatosabban felépítettek is legyenek.

A Somogy megyei közgyűlés visszavonta korábbi határozatát és ezzel kimondta, hogy nem létezett a TISZA-adócsomagja

A testület egyhangú szavazással helyezte hatályon kívül a februári döntést.

Miért fontos átgondoltan redőnyt választani?

Volt már olyan, hogy redőnyödet próbáltad leengedni egy zord esős napon, de csütörtököt mondott a rendszer?