Az Év love storyja: összejöhetett Jennifer Aniston és David Schwimmer

ugytudjuk.hu 2021-08-11 11:27:58
Kettejük megírt kapcsolatán tízmilliók izgultak anno a Jóbarátok epizódjaiban, most pedig a való életben is egymásra találhatott Rachel és Ross.

Az amerikai és a brit bulvársajtó is lázban ég, mióta megpendítették, hogy a Jóbarátok: Újra együtt ismét összehozta a sorozat két szereplőjét, Jennifer Anistont és David Schwimmert, írja a HVG. A rajongók számára a széria befejezése után 17 évvel megjelent Jóbarátok-"film" dobta le először a celebatombombát, amikor a két színész bevallotta: nemcsak az általuk alakított Rachel és Ross habarodtak annak idején egymásba, de már a forgatás legelején ők maguk is, csak épp soha nem volt megfelelő az alkalom, mert mindig vagy az egyiküknek, vagy a másikuknak volt épp valakije, így egy bizonyos határt végül nem léptek át.

Fotó: Twitter

Most a Closer nevű bulvárportál egy névtelen informátorra alapozva azt írta meg, hogy az Újra együtt forgatása előhívta a régi érzéseket, és Jennifer Aniston újra David Schwimmerrel randizik.

Jen otthonában töltötték az időt, ahol (Aniston) vacsorát főzött esténként, beszélgettek és sokat nevettek. Még ki is szúrták őket borozás közben, belefeledkezve egy beszélgetésbe, amikor Jen kedvenc Santa Barbara-i szőlőskertjében sétáltak; egyértelmű volt, hogy működik köztük a kémia

– írják.

A cikk megjegyzi, hogy nemrég egy másik álompáros is összejött, hiszen Jennifer Lopez és Ben Affleck 17 év után szintén felmelegítette kapcsolatát.

Szólj hozzá!

Jöhetnek az uniós ezermilliárdok

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az EU-s pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását.

Popa Gergely helyettes államtitkári kinevezése miatt jövő héten összeül a szombathelyi közgyűlés

Összeférhetetlenség miatt közös megegyezéssel bont szerződést az önkormányzat a Savaria Szimfonikus Zenekar igazgatójával. Új pályázatot írnak ki.

Hivatalosan is Takács Tibort szánja az országos rendőrfőkapitány Vas megye elsőszámú rendőrének

A megyei közgyűlés egyhangúlag támogatta a megyei rendőr-főkapitány kinevezését.

Megváltozott a parkolók kiosztása a győri kórházban

Dézsi Csaba András fix helye is áldozatul esett.

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.