Továbbra is 30 fok feletti hőmérsékletre számíthatunk

Farkas Bazsi 2021-08-10 06:12:00
Ez biza még a nyár.

Kedden sok napsütésre, kevés felhőre számíthatunk, az ország legnagyobb részén csapadék sem várható, legfeljebb a késő délutáni órákban az északnyugati határhoz közel eső tájakra sodródhat be egy-egy futó zápor, esetleg zivatar. Délkeleten élénk lehet az északnyugati szél. Hajnalban 13 és 21, délután 29 és 35 fok között alakul a hőmérséklet - írja előrejelzésében az idokep.hu.

Szerdán egy gyenge hidegfront miatt a napos időt átmenetileg gomolyfelhők zavarhatják meg, melyekből csak elszórt záporok, zivatarok alakulhatnak ki elsősorban nyugaton, valamint északon és északkeleten. Az élénk, helyenként erős északnyugati szélben 29 és 35 fok közé melegedhet a levegő.

Csütörtökön sok napsütésre számíthatunk, az időnként megnövekvő gomolyfelhőkből legfeljebb csak egy-egy helyen fordulhat elő jelentéktelen zápor. Helyenként élénk lehet az északias szél. Egy-két fokkal mérséklődik a nappali felmelegedés, 26-33 fokos maximumokat mérhetünk.

Pénteken és szombaton többnyire napos időre számíthatunk, jelentős csapadék nem várható, legfeljebb csak egy-egy helyen fordulhat elő gyenge futó zápor. Pénteken 28 és 34, szombaton 30 és 35 fok közötti csúcsértékeket mérhetünk.

Most, hogy tudjuk milyen időnk lesz, jöhet a zene!

WELLHELLO - NEMSZÁMÍTAPÉNZ #apumegvette #apu2

Az új lemez 6. dala.zene: Diazszöveg: Fluormaster: Anorganikvokál: Kiss EnikőKLIP Rendezte: Anger ZsoltOperatőr, vágó: Nagy BenceFőszereplők:FluorDiazIstenes...

Szólj hozzá!

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.

Fodor Roland szerint a győri városvezetés kommunista

A bérlakás-rendszer kapcsán jutott erre a képviselő, aki független- és fideszes társaival leszavazta a jövedelmi plafon bevezetését.

A hétvégén is borult, párás, ködös idő várható

6-8 fok közötti csúcsértékek várhatóak.

A TISZA határon túl született politikusai nyílt levélben állnak ki a Lázár János által szlováknak nevezett Strompová Viktória és a külhoni magyarság mellett

A magyar nemzet nem születési hely kérdése, hanem közös nyelv, kultúra, sors és közös felelősség - írják.

Egy meccs után kiesett a darts vb-ről Kovács Patrik

Az egyetlen magyar induló sima 3-0-ás vereséget szenvedett.

Az intim élmények mögötti mozgatórugók

Gondolkodtál már azon, hogy valójában miért is szeretkezünk? Egy nemrégiben közölt kutatás új szempontokat hozott felszínre: arra utal, hogy az intimitáshoz kapcsolódó motivációink nagyban befolyásolják az aktus utáni elégedettséget.

Embert gázolt a vonat Győrben

A súlyos közlekedési baleset az Egressy Béni úti vasúti átjáróban történt. 

Győr környéki programok a hétvégére advent negyedik ünnepén

Élményfestés, slam poetry, karácsonyi brunch party és egy csomó program vár mindenkit a győri régióban. 

Magyar Péter: Lázár János tűnjön el a közéletből, vagy nyilvánosan kérjen bocsánatot, amiért leszlovákozta a TISZA felvidéki származású képviselőjelöltjét!

Liszt Ferenc szerinted magyar volt? Az aradi vértanúk? Mádl Ferenc elég magyar volt neked? - teszi fel a kérdést a pártelnök.

245 közadat-pert bukott el az állam az elmúlt 5 évben

Mit titkolnak az állami cégek, és leginkább: miért?

Szlovákiában akár 6 hónapos börtönbüntetés is kiszabható azokra, akik megkérdőjelezik a Beneš-dekrétumokat

Újabb lendületet vett a németek, és magyarok kollektív bűnösségét kimondó jogszabálycsomag.

Pezsgős évbúcsúztató a győri Esterházy-palotában

Ingyenes tárlatvezetéssel és koccintással zárul az év a város egyik legszebb kiállítóterében.