Saját könyvön dolgozik Harry herceg, amiben azt is elárulja, kit okol az édesanyja haláláért

Fehér Buda 2021-07-23 15:47:39
A memoárban az egész életét bemutatja majd az egykori trónörökös.

Harry herceg lassan egy éve már a saját könyvén dolgozik, írja a Metro. A herceg nem egyedül írja a könyvet, hanem egy Pulitzer-díjas író, JR Moehringer segítségével veti papírra a gondolatait. A könyvről egyelőre annyit tudni, hogy Harry a saját élettörténtetét meséli el, de ír majd arról az időszakról is, amit a katonaságban töltött el, végül a házasságával és a gyermekeivel zárul majd a memoár.

Angela Levin, egy, a királyi családdal foglalkozó szakértő azt mondja, a herceg azt ígéri, teljesen igaz történeteket mesél majd el, valamint a könyv egy nagy része Diana hercegnő haláláról fog szólni, írja a Metro. Harry mindössze 12 éves volt, amikor a hercegnő meghalt. Dianát 1997-ben, Párizsban egy csapat lesifotós üldözte, a hercegnő kocsija egy alagútba érve balesetet szenvedett, Diana pedig elveszítette az életét.

Fotó: Youtube

Harry-t ezután az édesanyja temetésén láthatta a világ, Diana végső útját élőben közvetítették a televíziók, a világon 2,5 milliárd ember követte a ceremóniát. Harry a királyi protokollnak megfelelően az édesanyja koporsója mögött ballagott, a herceg korábban erről már azt nyilatkozta, hogy egyetlen gyermeket sem lenne szabad ilyesmire kérni. A bennfentes információk szerint Harry a kötetben kitér majd arra is, hogy kit okol az édesanyja haláláért.

Arról, hogy mégis hogyan történhetett ilyen baleset, már Diana halála óta beszélnek az emberek, sokak szerint ugyanis nem is baleset történt, hanem Dianát valaki megölette. Kétséges, hogy Harry erről rántja majd le a leplet a könyvében, az összeesküvés elméletek hívői viszont felkapták a fejüket ezek hallatán.

A könyvet előre láthatólag jövőre adják majd ki, Harry herceg pedig azt ígérte, hogy a bevételeket jótékonyságra fogja fordítani. A memoárról a herceg pedig azt mondja, hogy nem hercegként, hanem felnőtt férfiként írja, és az a célja vele, hogy bemutassa, ő is csak ember, és nem különbözik az olvasóktól.

Szólj hozzá!

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat. 

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el.