Az úszók is megkezdik holnap a szereplést a tokiói olimpián

Kovács Lilla 2021-07-23 21:14:05
A cselgáncsozóknak és a sportlövőknek pedig már döntője is lesz.

Az olimpia második napja magyar idő szerint ismét nagyon korán indul, hiszen a magyar csapat Mészáros Eszter sportlövő vezetésével már 01:30-kor megkezdi a szereplést. A női 10m légpuska szakágban versenyző Mészáros akár reggel fél ötig is versenyezhet, hiszen addig tart majd a 03:45-kor kezdődő döntő. 

Reggel 4:00-kor már a cselgáncsozók is tatamira lépnek, magyar részről a női -48kg-os súlycsoport lesz az érdekes, itt Csernoviczki Évának szurkolhatunk majd. Ugyanebben az időpontban rajtol el az országúti kerékpárosok mezőnyversenye is a Musashinonomori Parkból, köztük Valter Attilával - ők várhatóan 11:15-ig tekernek majd. 

Mialatt az országútisok tekernek, szurkolhatunk 04:15-től a Pergel Szandra - Szudi Ádám asztaliteniszező vegyes párosnak; 04:55-től a férfi kardozóknak: Decsi Tamásnak, Szatmári Andrásnak, és Szilágyi Áronnak; 05:18-tól az ökölvívó Gálos Andrásnak, hogy beverekedeje magát a legjobb 16 közé; de közben majd térjünk vissza 10 óra tájékán a Nippon Budókánba, ahol Csernoczki Évával a dzsúdósok folytatják a szereplésüket - és ők már meg sem állnak az éremosztásig!

 Őket követik a férfi kardvívók döntő összecsapásai, 11 órától - ne feledjük, hogy itt lép pástra az olimpiai bajnok Szilágyi Áron is. 

Délben aztán megkezdődnek az úszók számai:

  • 12:13 - 12:19: férfi 400m vegyes (Verrasztó Dávid, Bernek Péter)
  • 12:18 - 12:30: női 100m pillangó (Sebestyén Dalma)
  • 13:00 - 13:05: férfi 400m gyors (Zombori Gábor)
  • 13:12 - 13:20: női 400m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)

Délben kezd Salim Omar taekwondos, majd a napot az asztaliteniszezők női és férfi egyesek első fordulója zárja Madarász Csillával és Majoros Bencével

 

Szólj hozzá!

4 százalékkal kellett túlárazni a kivitelezőknek a Győr-Szollal kötött szerződéseket, amit aztán vissza kellett adni a cégnek 

Tegnapi cikkünkre reagálva, most névvel vállalta állításait egy volt társasházkezelő hozzátartozója, aki túlárazott munkákról és furcsa lomtalanításokról mesélt lapunknak.

A Győr-Szol Zrt. igazgatósága a Győr Plusz médiumok megszüntetése mellett döntött

A médiacég közleményben tudatta, hogy a megszűnés tényét.

A szombathelyi Dobó SE elnöke arra kérte a TISZÁ-ra szavazókat, hogy töröljék őt az ismerősei közül

Miközben a klub szövetségi alelnöke a TISZA-kormány alatt próbálja megújítani a magyar atlétika belső viszonyait. Furcsa együttállás ez.

Visszahívták a gyanús sárvári foglalkoztatásban érintett Lágler Pétert a Sportfólió Kft. felügyelőbizottságából

Gagyi Levente kikerült a Fürdő FEB-jéből, Klimits István lett a Humán Erőforrás Bizottság elnöke. Sárváron újraosztották a bizottsági és felügyelőbizottsági helyeket.

Terméskővel betört egy boltablakot, majd autót rongált Nyúlon egy férfi

A vádlott ugyanazon az estén több helyszínen is garázdálkodott, végül egy családi ház udvarára is bement jogtalanul, ahol megivott egy üveg italt. 

Konkrét lépéseket fogalmazott meg a kormány a Nyugat-Magyarországi azbeszt-üggyel kapcsolatban

Azonnali kockázatcsökkentő intézkedések, behozatal felfüggesztése, és a felelősök számonkérése.

Német testvérváros kórusa ad koncertet Győrben a Szentlélek-templomban

Ingyenes hangversennyel érkezik Sindelfingen nagy múltú együttese, a Cappella Nuova és a Stiftshoforchester.

Lakossági fórumot tartanak a győri zártkertekről a városházán

A városvezetés szerint fontos tisztázni, milyen szabályok és lehetőségek vonatkoznak a zártkerti ingatlanokra.

Újra tervezték a kőszegi történelmi belvárost övező Várárok és Várpark zöld területét

Az év junior tájépítésze pályázatra klímatudatos, fenntartható megoldásokat vártak, melyek érzékenyen viszonyulnak a műemléki környezethez, a meglévő zöldfelületi értékekhez és a terület közösségi használatához.

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.

Cikkünk nyomán feljelentést tett Kósa Roland, Győr alpolgármestere

A fidelitasos Juhász Balázshoz köthető 4 egyesület NKA támogatása vetette fel bűncselekmény gyanúját. 115 millió forintról van szó.

Ingyenes szűrésekkel és egészségnappal várják az érdeklődőket Győr-Újvárosban

Szombaton ismét megrendezik az Egészség-Piac Plusz programot, ahol tanácsadásokkal, vizsgálatokkal és családi programokkal készülnek.

Már a pesszimista forgatókönyvek felé közelít a klímaváltozás – megjelent az új nemzetközi éghajlati jelentés

A kutatók szerint az elmúlt öt évben szinte minden fontos mutató romlott, miközben a másfél fokos cél elérése gyakorlatilag elúszni látszik.

21 Kutatóközpont: tovább nőtt a TISZA Párt előnye, a Fidesz mindössze 20 százalék körül áll

A felmérés szerint a választások óta tovább erősödött Magyar Péter pártja, miközben a társadalom nagy része elszámoltatást vár.