Megtalálták a több mint egy hete eltűnt győri férfit

Papp László Tamás 2021-07-19 08:51:00
Ugyanakkor az eset körülményei még tisztázatlanok.

A 41 éves férfi húga, Csemez Veronika értesítette az Ugytudjukot, hogy a bátyját megtalálták Jánossomorján.

Ugyanakkor egyelőre még számára sem egyértelmű, hogy került oda Mihály, s miért nem szólt nekik, hogy ott tartózkodik.

Nyilatkozott az Ugytudjuknak a Győrben eltűnt Csemez Mihály húga

Tegnap számoltunk be Csemez Mihályról, aki 2021. július 9-én 18 óra 30 perckor egy autóból kiszállt a győri Kossuth Lajos utcában, majd gyalogosan indult tovább a belváros irányába, azonban azóta nem tért haza, életjelet nem adott magáról - szólt a rendőrségi felhívás. A Győri Rendőrkapitányság 08010-157/218/2021.

"A rendőrök azt mondták, Ausztriában vállalt munkát, s jelenleg Jánossomorján lakik. De számomra rendkívül furcsa az egész. Csak így eltűnik egy szó nélkül? Ráadásul engem úgy tájékoztattak, hogy csak a körözést zárták le, a nyomozást nem. Nem tudom, mit gondoljak erről."

- mondta el a férfi testvére.

"Írásbeli megkeresésével kapcsolatban megerősítjük Önnek, hogy valóban megkerült az Ön által kérdezett személy, így a keresésével kapcsolatban indított körözési eljárást a Győri Rendőrkapitányság a szükséges cselekmények végrehajtását követően lezárja" - közölte a rendrőség lapunkkal. Mint írták: az eltűnés kapcsán a korábbiakban is hivatkozott jogszabály értelmében bővebb tájékoztatást nem áll módunkban adni.
 

Szólj hozzá!

Egy friss felmérés szerint minden ötödik magyar diák funkcionális analfabéta 

Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul. 

Tíz perc alatt elfogták a rablót Győrben

A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.

Czeglédy Csaba szinte összes választási plakátjára börtönrácsot rajzoltak Felsőcsatáron

Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.

Magyarország melegszik - a 10 valaha volt legmelegebb év az elmúlt másfél évtizedből kerül ki

A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.

Tárlatvezetések, előadások és kiállításmegnyitó - sűrű hetet kínál a Rómer Múzeum Győrben

Kurátori tárlatvezetés, művészeti előadás, festménybemutató és fotókiállítás is várja az érdeklődőket a győri intézmény következő napokban induló programsorozatában.

Akikre büszke a város - díszközgyűlésen adták át Győr rangos kitüntetéseit

Három díszpolgári címet és három Pro Urbe Győr díjat adtak át a március 15-i ünnepségen a Városháza dísztermében.

Nemény András: "Mindig voltak, mindig lesznek ellentétek, talán mert mindenki a saját hite, meggyőződése szerint akar jobbat Magyarországnak."

1848 hősei, Horváth Boldizsár és a szombathelyi 16 pont mellett, egy csipetnyi aktuálpolitika is belefért a polgármester beszédébe.

Kényelem és egészség a munkahelyeken

Az álló munkavégzés, ami sokak számára mindennapos feladat, súlyos kihívásokat rejthet magában. A lábak folyamatos terhelése huzamosabb ideig nemcsak fárasztó, de hosszú távon egészségkárosító is lehet.

Hat Oscart nyert az Egyik csata a másik után

Paul Thomas Anderson filmje vitte a prímet a 98. Oscar-gálán, ahol több nagy produkció is komoly elismeréseket kapott.

Késsel fenyegette meg a hozzá kiérkező mentősöket egy fertőszentmiklósi férfi

Emellett történt még némi kábítószer birtoklás is. 

Illés Károly szerint az esélyegyenlőség elvét sértette meg a TISZA-párt azzal, hogy közlekedési jelzőtáblák oszlopaira helyezett el plakátokat

A választási bizottság szerint jogsértés nem történt, de kérik a jelölőszerveket, hogy ésszel plakátoljanak.

A benzinkutakra jár ki tankolni Szombathelyen a közösségi közlekedést működtető Blaguss

Mindenkit megnyugatnak, hogy továbbra is zavartalanul járnak a buszok a városban.

Több száz tulipánhajtást loptak el a győri Árkád közeléből

Értjük, hogy aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, de azért van egy határ. 

Pontosította a kormány az üzemanyag „védett áráról” szóló rendeletet

Az új szabályok szerint rendszám nélküli járművek is tankolhatnak kedvezményes áron, ha igazolni tudják a magyar honosságot.

Mutatjuk a hétvége győri programkínálatát

A megemlékezés mellett a szórakozás is garantált.

KSH: masszívan visszaesett az építőipari termelés az év elején

Januárban éves alapon és az előző hónaphoz képest is jelentősen csökkent az ágazat teljesítménye.

Negyedik nekifutásra lett Körmendnek költségvetése

A kosárlabda csapat is megkapta a kért 15 millió forintos támogatást.