Kár! Itt az Elefánt új klipje

Farkas Bazsi 2021-07-14 19:35:00
Az új dal természetesen azonnal bekerül a repertoárba.

Nem sokat várt a zenekar az új dalával. Április végén jelent meg az ÉN, ami óriási sikerrel ütött be és fut azóta is! Nyomában már itt a KÁR, a zenekar legújabb, fülbemászó, de egyben sejtelmes erős húzású dala, amihez Brauner Máté rendező, Bálint Dani operatőr és stábja készítette a klipet.

„Egy hasonló érdeklődésű zártkörű baráti csoportba »dobtam be« az új szerzeményt, hogy van-e valakinek ötlete arra, hogy mit lehet kihozni a dalból. Máténak és a csapatnak egyből megtetszett és elvállalták a klip elkészítését. Több személyes és online brainstorming után megszületett a közös metszet. A zenekar számára kevésbé volt meglepetésszerű a hagyományos értelemben vett narratíva hiánya. Fárasztó, ijesztő, néha hideg, de leginkább szórakoztató, szívmelengető hangulatban telt az egész"

– mondta Szendrői Csabi, a zenekar frontembere.

Elefánt - KÁR (OFFICIAL VIDEO)

KÁR a streaming platformokon:https://WMMD.lnk.to/Elefant_KarKedveljetek: https://www.facebook.com/elefantofficialKövessetek: https://instagram.com/elefantoff...

Brauner Máté a klip rendezője így nyilatkozott: a sztoriban mindenképpen szürreális vonalat akartunk vinni. A stáb nagy mozgásteret kapott, végül egy folyton mozgó kézikamera mellett raktuk le a voksunkat, hogy a zenében megjelenő flow-hoz igazodjunk. Adtunk egy közös célt mindenkinek, ami a „szívük” feltöltése, bár ez szabadon értelmezhető. A történetben próbálnak feléleszteni magukban valamit, amit korábban elvesztettek és ezért áldozatot is hoznak. Ezt mindannyian máshogy oldják meg, de a végén találkoznak, majd együtt nyeli el őket a sötétség.

Két napba szervezték az egész forgatást, ettől sűrű és izgalmas lett az egész. Nemes-Jeles Vera gyártásvezető rohamtempóban szervezte le a különleges helyszíneket, titkos katakombában, pláza tetőparkolójában, alkatrész raktárban, szállóban forogtak a kamerák és egy különleges, 87-es Toyotával furikáztak az éjszakában. 

Az új dal természetesen azonnal bekerül a repertoárba, a közönség mostantól hallhatja a koncerteken.

„Az ÉN nagy sikere után a kezek csuriban vannak, bár a KÁR nagyon más típusú dal, de természetesen minden premiernél a világegyetem meghódítása a cél!"

– tette hozzá Szendrői Csabi.

A zenekar egyetlen nyári, budapesti koncertje július 15-én lett volna a Monyo Land-ben, de az ismert okok miatt törölni kellett. Ekkor jött a segítség, a Barba Negra átvállalta a házigazda szerepét, így segített a zenekarnak és a rajongóknak.

„A Barba Negra számára sose volt kérdés, hogy a szakmának minden helyzetben össze kell tartani,  legyen szó jó vagy éppen negatív helyzetről. Nagyon szomorúan tapasztaltuk azt, ami a Monyoval történt. Az Elefánt részéről kaptunk egy megkeresést, amilyen gyorsan lehetett reagáltunk, megkerestük a megoldást, hogy ne maradjon el a koncert és a rajongók se csalódjanak”

– mondta Pócsi István, a Barba Negra programigazgatója.

A zenekar budapesti nagy koncertje 2021. július 21-én lesz a Barba Negra Track-ben, ahol a KÁR is elhangzik már!

Szólj hozzá!

Hajtó Péter, Ferenc pápa szavaival reagált Pintér Bence vádjaira

A független képviselő jogi lépéseket tesz a polgármester feljelentése nyomán.

A korábban Kondora Bálint vezette Vas Megyei Turizmus szövetség az utolsó forintig visszafizette az NKA-tól kapott 10 millió forintos támogatást

Az Ágh Péter kőszegi kampány koncertjét szervező Kezdőkör Egyesület is visszautalt 6 millió forintnyi támogatást.

Vidnyánszky emberét ejtőernyőztette volna a soproni színház igazgatói székébe a város fideszes polgármestere

Végül más feladatot kap Fülöp Péter. Az eset kísértetiesen emlékeztet Jordán Tamás ügyére.

A halhatatlan agyagkatonák és az ingyenes múzeumlátogatás a nyár finisében is várják az érdeklődőket Győrben

Augusztus 20-án ingyenesen látogathatók a Rómer Múzeum kiállításai, az Esterházy-palotában pedig kiemelt szakvezetést is tartanak a kínai agyagkatonák tárlatán.

A fehérjék jelentősége a női élet különböző szakaszaiban

A fehérjék olyan elengedhetetlen tápanyagok, amelyek biztosítják az emberi szervezet működését, az izomépítéstől kezdve az immunrendszer megerősítéséig.

‘gusztus 20, ‘kotmányunk ünnepe: így alakulnak a győri szolgáltatások és nyitvatartások a hosszú hétvégén

A boltok többsége bezár, a hulladékszállítás viszont változatlan marad - összegyűjtöttük az egészségügyi ügyeletekkel és a legfontosabb győri szolgáltatásokkal kapcsolatos tudnivalókat is.

Magyarország úgy válik egyre szárazabbá, hogy közben alig csökken az éves csapadék mennyisége

Az ország fele már most egy melegebb klímaövbe került, 2040 után pedig Magyarország kétharmadán a mainál szárazabb éghajlat lehet jellemző.

Elárverezik a sárvári kisposta épületét

54 millió 229 ezer forint a kikiáltási ára.

Természetes megoldások a mindennapi magabiztosságért

Egyre több férfi kutat megbízható megoldások után, amelyek támogatják a teljesítményüket a mindennapok során.

17 karneválozót kellett a hétvégén kórházba vinni Szombathelyen

Összesen 30 ember kellett ellátniuk a mentőknek.

Lesz mit meggyónni: templomok vörösréz ereszcsatornáit lopták el a Szigetközben

A három férfi közül ketten fiatalkorúak, az ügyészség javítóintézeti nevelést indítványozott velük szemben.

Mindössze három szabálysértés miatt kellett intézkedniük a rendőröknek a Savaria Karneválon

Egy, a lezárt területen bekövetkezett közlekedési balesetnél azért kellett helyszínelniük.

Előbb eljátszotta, hogy átutalta a pénzt, majd egyszerűen ellopta a sértett telefonját egy férfi Győrben

A vádlott még egy hamis jogosítvánnyal is megpróbálta meggyőzni az eladót, végül egy 290 ezer forint értékű telefont és fülhallgatót vitt el.

Dragomán Györgytől Varró Dánielig – új évaddal folytatódik a Kalamáris Győrben

Hat ismert alkotó érkezik a Győri Filharmonikus Zenekar irodalmi-zenei sorozatába, amely szeptemberben indul újra a Zichy-palotában.

Időtálló és praktikus megoldások fém kerti tárolók formájában

A fém kerti tárolók alapvetően átalakíthatják a kertünkben uralkodó rendetlenséget.