Az olaszok kapusa bevallotta: azért nem ünnepelt, mert nem tudta, hogy nyertek

Vágvölgyi Bálint 2021-07-13 17:45:32
Gianluigi Donnarumma eléggé faarccal vette tudomásul a győzelmet. Ezért.

Gianluigi Donnarumma elárulta: amikor az angolok elleni vasárnap esti döntőben Bukayo Saka büntetőjét is kivédte a tizenegyespárbajban, nem volt tudatában annak, hogy abban a pillanatban az olasz válogatott megnyerte a labdarúgó Európa-bajnokságot.

 "Nem vettem észre, hogy győztünk - mondta a Sky Sport Italiának a kontinensviadalon végig bravúrosan teljesítő olasz kapus. - Ránéztem a játékvezetőre és próbáltam megérteni, hogy minden rendben van-e. Csak amikor a csapattársaim rohantak felém, akkor döbbentem rá, hogy vége, mi vagyunk az Európa-bajnokok."    

Saka vs Donnarumma Missed a Penalty in the Euro 2020 Final vs Italy || #Shorts

Saka vs donnarumma missed a penalty in the Euro 2020 final vs italy#ShortsVideo

A 22 éves hálóőr Marcus Rashford kapufán landolt lövése után a párbaj harmadik körében, az 1-1-et követő hosszabbításban szintén csereként beállt Jadon Sancho próbálkozását, majd Saka kísérletét is hárította, utána pedig nyugodtan odébbsétált, "faarccal" reagálva arra, hogy Olaszország Eb-t nyert.

A londoni Wembley Stadionban elért siker után Donnarummát választották meg a teljes torna legjobb játékosának. A karrierje folytatását firtató kérdésre Donnarumma, akinek lejárt a szerződése olasz klubcsapatánál, az AC Milannál, kitérően azt válaszolta, hogy egyelőre csak élvezni akarja a helyzetet, az Eb-győzelmet és gondtalan nyaralásra készül. Nem hivatalos információk szerint a Paris Saint-Germainbe tart.

Cíimlapfotó: uefa.com

Szólj hozzá!

Pintér Bence ismét Győrbe hívja Magyar Pétert és a vidékfejlesztési minisztert

A polgármester szerint a szolidaritási adó jelenlegi rendszere már a városi intézmények működését és fejlesztéseit is veszélyezteti.

Ingyenes lisztérzékenység-szűrés indul a győri gyerekek számára

Megérkeztek a cöliákia-tesztek, a szűrést a hatéves státuszvizsgálatokhoz kapcsolják.

Emelkedhet az Öreg-Duna vízszintje a következő napokban

Fokozott óvatosságra figyelmeztetik a vízparton tartózkodókat és a vízi sportok kedvelőit.

Több mint 50 új parkoló épül a Kígyó utcában Győrben

Egy hónapon belül elkészülhet a fejlesztés, amely a környék parkolási gondjain enyhíthet.

Felszólította a Változást a Városért Egyesület Tóth Juditot, hogy adja vissza listás mandátumát

A körmendi önkormányzati képviselő korábban úgy nyilatkozott, hogy visszaadja képviselői jogosultságait, majd nem történt semmi.

3 év börtönt kapott a férfi, aki megverte Horváth Ákos, szombathelyi színészt

Az elkövető társának 240 óra közérdekű munkát kell teljesítenie.

Jön a 97. Ünnepi Könyvhét és 25. Gyermekkönyvnapok: három napra Győr lesz az olvasás fővárosa 

A könyvbemutatók mellett családi programok és ingyenes vásár is várja az érdeklődőket.

Megöléssel fenyegettek közterület-felügyelőket Szombathelyen

Hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt kell bíróság elé állniuk.

Sztrókot kapott Simon Ádám, a szombathelyi H+ Média egyesület elnöke

A szervezet közleménye szerint a vezető állapota jelenleg stabil.

Balesetet okozott, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott három férfi Sopronnál

Vádat emelt az ügyészség a sofőr és két utasa ellen, miután egy frontális ütközést követően magára hagyták a súlyosan megsérült sértettet.

A kínai agyagkatonáktól a kortárs festészetig – izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Tárlatvezetések, egy új kiállítás megnyitója és különleges időszaki ajánlatok is szerepelnek az eheti kínálatban.

Varju Lászlót választották a Demokratikus Koalíció elnökének

A DK üzent a károgóknak: folytatni kívánja munkáját, és továbbra is képviselni kívánja az európai, baloldali értékeket valló választókat Magyarországon.

Az önkormányzat segítségével újranyitották a Szombathely-Szőlősnél kialakított P+R parkolót

Ezt a parkolót is azbeszttel terhelt zúzalékkal szórták le, ezért kellett lezárni.

Ugytudjuk: Diószegi Judit vezeti a gyermekvédelmi vizsgálóbizottságot

Információink szerint a győri országgyűlési képviselőt választották meg a gyermekvédelem rendszerszintű válságát feltáró parlamenti testület élére.

Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Országos Diákszínházi Fesztivált, amelynek ismét Győr adott otthont

Fiatal tehetségek vették birtokba a színpadot, az ország számos pontjáról érkezett ifjú színjátszók több napon át mutathatták be előadásaikat a városban.

Éjszakai vasúti karbantartások lesznek a Győr–Hegyeshalom vonalon

Abdán és Öttevényen is zajjal járó munkákra kell készülni június végén, a MÁV a vasúti pálya biztonságos üzemeltetése érdekében végez karbantartásokat.

Hétfőn hajnalban kizuhant egy diák, egy székesfehérvári kollégium ötödik emeletéről

A diák életben maradt, az oktatási és gyermekügyi miniszter közleményt adott ki a témában.

Hogyan válaszd ki az ideális fogszínt?

A fogszín kiválasztása több figyelmet igényel, mint azt elsőre gondolnánk.

Gyermekotthon vezetője és nevelői ellen emelt vádat a Soproni Ügyészség

A vádlottak bántalmazták, és büntetésben részesítették a speciális gyermekotthonban élő gyermekeket.