Még mindig javítják a viharkárokat a győri vasútvonalon

Nagy Donát 2021-07-12 07:34:06
Egész nap késések lesznek.

A Budapest-Győr vasútvonal Győr és Győrszentiván közötti szakaszán várhatóan délig dolgoznak a vasárnap több helyen is leszakadt felsővezeték helyreállításán, Nagyszentjános és Győrszentiván között pedig még tart a biztosítóberendezés javítása - tájékoztatta hétfő reggel a Mávinform az MTI-t.

Ács és Győr között az S10-es személyvonatok helyett az InterCity, az EuroCity és egyes railjet vonatokkal lehet utazni mindkét irányban, a szerelvények minden állomáson és megállóhelyen megállnak. Ez alól kivétel a Budapestről 7.40-kor és 9.40-kor induló, Győrbe 9.02-kor és 11.02-kor érkező RJ60-as és RJ62-es számú railjet, mert az nem áll meg Ács és Győr között - írták.

Fotó: MTI

A késések érintik a Győrön át Sopron és Szombathely felé, illetve felől közlekedő InterCity-ket, valamint a Győr-Celldömölk és a Győr-Veszprém vonalon közlekedő járatokat is.

Győrszentiván és Nagyszentjános között vasárnap délelőtt több száz méteren szakadt le a felsővezeték, emiatt nem jártak a vonatok, pótlóbuszok szállították az utasokat a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon - emlékeztettek.

A legfrissebb információk a www.mavcsoport.hu/mavinform/hosszabb-menetido-budapest-gyor-vonalon-0 címen érhetők el.

Szólj hozzá!

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

A karácsonyig lejátszott 18 fordulóból a magyar légiós 17 bajnokin tagja volt a Dundee United kezdőcsapatának, azt az egy mérkőzést pedig sárga lapok miatt volt kénytelen kihagyni.

Hova vigyük a karácsonyfát az ünnepek után Győrben?

A Győr-Szol idén is több megoldást kínál a fenyők környezetbarát elhelyezésére.

260 millió forintért eladó a szombathelyi Romkert

Már az egykori szórakozóhely, nem az ókori kiállítótér.

Adókedvezménnyel csábítják Győrbe a háziorvosokat

A város kiszélesítette a praxisok adómentességét, a cél a betöltetlen helyek számának csökkentése.

Rápli Róbert egészen biztosan nem fog visszalépni Czeglédy Csaba javára

A TISZA hivatalosan is megerősítette, hogy jelöltjei sehol nem lépnek vissza senki javára.

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.