Emojik és nemzeti konzultáció: Amikor saját magából csinál mémet a Fidesz, de azért az internet is besegít

Székely Zoárd 2021-07-08 19:00:00
Humorpercek következnek.

Most aztán komolyan begyújtotta a rakétákat a Fidesz legújabb, vélhetően főleg a fiatalabb generációt megszólító propagandakampányával. A nemzeti konzultáció kérdéseit emojikkal díszítő kék plakátok egy nap alatt körbejárták az internet hazai szféráját, a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete pedig gyorsan ki is javította a kormány sablonkérdéseit.

„Félti az egyetemeket a privatizációtól?" - Kijavította a PDSZ a kormány emojis plakátjait

így jelentette be a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete (PDSZ) a Facebook-oldalán, hogy kijavította a kormány újabb nemzeti konzultációját kísérő köztéri plakátokat, hirdetéseket. „A legújabb ""nemzeti" "konzultáció"" kapcsán ismét bedurrantották a milliárdos propagandagépezetet. Úgy tűnik azonban, hogy a korábban boldog családos, esetleg fenyegető migránsos stock fotókra költött pénz is a közpénzek örök vadászmezejére költözhetett.

Természetesen a mémgyárak kéményei sem füstölnek hiába, egyre csak záporoznak a jobbnál jobb képek a közösségi oldalakon. Mutatunk is közülük néhányat!

„Te Gizi, hova is kell tenni azt az X-et?"
„Ez a nemzeti konzultáció Lajos..."

Bombabiztos ellenérv 2010 óta!

Magyar Nemzet, Népszabadság, Index, Klubrádió és társaik...

Csakis a hetero, fehér, keresztény erkölcsök!

Raffaello - Többet mond minden szónál...

Stop Soros, Stop Brüsszel, Shop-stop, Shop-stop 2...

Deutsch Tamás ajánlásával!

Méhpempő... vagyis méhlegelő!

Nyugaton a helyzet változatlan...

OnlyFans, 18+

Kósa Lajos és Mészáros Lőrinc szerelemgyermeke!

+1 bónusz:

 

Szólj hozzá!

Tedd különlegessé a lánykérést és az esküvőt elegáns limuzinnal!

Az eljegyzés igazi mérföldköve lehet egy kapcsolatnak, és egy jól megtervezett lánykérés örök emlékké válhat. Mi is lehetne ennél romantikusabb, mint ezt az eseményt egy exkluzív autóban átélni? A limuzin nemcsak egy kényelmes és stílusos szállítási eszköz; általa teljesen új szintre emelheted az élményeket.

Kőszeg és Körmend együtt pályázik a Kastélyút Programba

Akár 300 ezer euró is érkezhet az Alpokaljára, turisztikai programra.

Palotai Károly emlékoszlopot avattak Győrben 

A focistaként és játékvezetőként is csúcsra ért legendát, emberségéért szerették igazán. 

37 ország 170 sportolóját várják Szombathelyre

Argentínából, Ausztráliából, Új-Zélandról, Bangladesből, Kínából, Kolumbiából, Hongkongból, Indonéziából, Indiából, Jamaicából, Mongóliából, a Dél-afrikai Köztársaságból és Tajvanról is éreznek sportolók.

Négy generációs vendéglátós család volt, most mégis bezárták a szombathelyi Május 1 vendéglőt

Az adó és az adminisztrációs terhek késztették erre őket. Most vendégházként üzemel tovább az épület.

A motorok világítása: hatékonyabb és biztonságosabb megoldások

Valaha gondolkodtál már azon, hogy milyen fontos szerepe van a motorokon alkalmazott világításnak?

Hamis Labubu szállítmányra csaptak le a NAV-osok

A fináncok több mint 43 ezer darab hamis játékfigurát és kiegészítőt találtak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Magyar Péter: Orbán háromszor buktatta le magát Hont András propagandistánál. Mennie kell. Menni fog.

A TISZA szerint nyilvánvalóvá vált, hogy milyen közpénzpazarlás folyik.

Győr lesz a házigazdája az 53. Országos Elsősegélynyújtó Versenynek

Elsősegély élesben a városban, szeptember 20-án. 

Hogyan lehet még energiatakarékosabb az otthonunk?

Napjainkban a fenntarthatóság a legfontosabb szempontok közé tartozik.

A Pelikán Hotel éttermébe költözne a Pannónia 

De a Pannónia Ház sem maradna üresen. Az egyelőre tervek szintjén létező elképzelésről az üzemeltető egyelőre nem nyilatkozott.

5 ezer 550 forintra nőhet az egynapos autópálya matrica 2026-ban

A 10 napos országos matrica 7 ezer forintra dárgulhat.

A DK kedvezményes tojás-és tésztavásárt indít országszerte

20 darab tojás 780 forintba fog kerülni náluk.