Tolvai Reni Lotfi Begivel és Rácz Gergővel rázza fel a hétvégét

Vágvölgyi Bálint 2021-07-03 09:35:00
Az énekesnő magyarul is meghódítja a játszási listákat.

Valentin-napon felrobbantotta az internetet Tolvai Reni, aki spanyol énekével mindenkit levett a lábáról. Az „Ay Ay Ay" bombasztikus sláger lett, a kolumbiai SKINNY MAN-nel kiegészülve ütős dalt hoztak össze, de az énekesnő itt nem pihent meg, hiszen megérkezett a magyar nyelvű verzió!

Tolvai Reni x Lotfi Begi feat. Rácz Gergő - Oh Te! (Official Music Video)

Zene: Tolvai Reni, Lotfi Begi, Rácz Gergő, Nagy Dávid, Fehér HollóSzöveg: Tabár István, Rácz Gergő Tolvai Renihttps://www.facebook.com/tolvaireniofficialhttp...

Az énekesnő magyarul is hozza a vadító hatást, az „Oh Te!" magával ragadó és elképesztően fülbemászó lett. Reni mellé ketten is társultak a dalhoz, Lotfi Begi erősen pulzáló alapot varázsolt, miközben megőrizte a spanyol hatást, ehhez pedig tökéletesen passzol Rácz Gergő meghatározó hangja, aki rapbetéttel emeli a tétet. A hármas gördülékeny munkájának eredménye egy igazán rádióbarát szerzemény lett, ami nem hiányozhat a klubok játszási listájáról sem, tekeredjenek azok a csípők!

Az „Oh Te!" ezúttal is szemkápráztató klippel érkezik, amiben a látványvilág mellé egy kis üzenet is belefért. Emlékezetes, hogy februárban Lábas Viki a véletlennek köszönhetően Reninek küldte el kommentárját, amelyben „csöcsös Mauglinak" nevezte az énekesnőt, aki ezt egy cseppet sem vette magára, sőt, rá is került az ötletgazdára, Lotfi Begire a Mauglis póló. A klip ezen kívül is tartogat meglepetést, hiszen az „Ay Ay Ay" megjelenését egy tánckihívás követte a TikTokon, a két legtehetségesebb pedig szerepet kapott az „Oh Te!" klipjében. 

Szólj hozzá!

Ezt is megértük: benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

Az előterjesztés teljes körű iratfelülvizsgálatot, szakértői kontrollt és a titkosszolgálati múlt feltárásának felgyorsítását célozza.

Másfél hónapra lezárják a Zrínyi út egy szakaszát - nagy felújítás kezdődik a Győr-Nádorvárosban

Burkolatcsere és közműfelújítás miatt július 6. és augusztus 19. között jelentős forgalmi változásokra kell készülni a vidéki buszpályaudvar szomszédságában.

A modern mosdók gépi evolúciója

Az innováció korában a mosdók már nem csupán a higiénia kérdését szolgálják, hanem komplex élményt kínálnak. Ezt a trendet a nagy forgalmú létesítmények, mint például egy szálloda vagy bevásárlóközpont egyaránt magukénak érzik.

Meghosszabbították a hőségriasztást, szombattól pedig a III. fokú figyelmeztetés lép életbe

Az országos tisztifőorvos június 30-ig hosszabbította meg a másodfokú hőségriasztást, a hétvégétől pedig már a legmagasabb fokozat lesz érvényben az ország egész területén.

Fontos: menetrendváltozás lesz a győri vasútvonalakon

Június 27. és július 3. között több távolsági és regionális járat közlekedése módosul karbantartási munkák miatt.

Lovagok, solymászok és tüzes bemutatók – hétvégén Szent László Napokat tartanak Győrben

Június 27. és 28. között ismét benépesül az Aranypart, ahol két napon át a középkor világa elevenedik meg. 

Megosztva lettek gólkirályok, a Sárvár FC játékosa mégsem kapott serleget

A Király SE játékosa azonban kapott trófeát. Frissítve.

Az Országgyűlés elfogadta a hatósági üzemanyagár megszüntetéséről szóló törvényt

Ugyanakkor rendkívüli helyzetben a kormány később ismét beavatkozhat a piaci árakba.

Lézeres szemműtét kockázatok és mellékhatások: mire számíthatsz a felépülési idő alatt?

Egyre többen döntenek a lézeres szemműtét mellett, hiszen a modern technológiáknak köszönhetően a beavatkozások gyorsak, biztonságosak és rendkívül hatékonyak.

Az időtálló cseréptető: klasszikus megoldás modern igényekre

A cseréptetőt évtizedek óta az egyik legismertebb opcióként tartják számon, és ennek megvannak a jó okai.

Csak kapkodjuk a fejünket: teljesen átalakítja a közmédiát az Országgyűlés - nem meglepő módon a Fidesz-KDNP nem támogatta a törvénycsomagot

Új intézmények jönnek létre, önálló lesz az MTI, megszűnik az MTVA jelenlegi formája, és új felügyeleti rendszert kap a közszolgálati média.

Újra kihallgatták Pintér Bencét a feljelentett Győr+ ügyében, ezúttal a városházán

Folytatódik a nyomozás a csődbe ment médiavállalat szerződései miatt indított büntetőeljárásban, a polgármestert ismét tanúként hallgatták meg.

76 millió forinttal lépett meg egy nő, aki azért vette fel a pénz, hogy egy kőszegi és egy szombathelyi házat megszerezzen

Bár engesztelésül végül a saját háza tulajdonjogát ruházta át a sértettre, így is bíróság elé kell állnia.

Két napra lezárják a héten Győrben, a Révfalusi híd kerékpárútját 

Dilatációs elemek cseréje miatt június 23-án és 24-én nem használhatják a bringások a Kossuth-híd kerékpársávját.

A kínai agyagkatonáktól az ukrán gyerekrajzokig – különleges kiállítások várják a látogatókat Győrben a Rómer Múzeum

Tárlatvezetések, nemzetközi jelentőségű kiállítások és kortárs művészeti tárlatok közül válogathatnak a látogatók.

Nyomoz a rendőrség a Győr+ ügyében

Tömeges fiktív foglalkoztatásra gyanakodnak. Volt, amikor 93 alkalmazott volt a cégnél.