Az MSZP és a Párbeszéd is Ungár Pétert támogatja Szombathelyen

Fehér Buda 2021-06-29 10:58:25
Megállapodott egymással az LMP, az MSZP és a Párbeszéd. Összesen 23 jelöltet támogat közösen a három párt.

Nemrég érkezett szerkesztőségünkhöz az LMP, az MSZP és a Párbeszéd közös közleménye, amelyben bejelentik, a három párt 23 jelöltet támogat közösen az előválasztáson. A közleményt a továbbiakban változtatás nélkül közöljük:

Az LMP, az MSZP és a Párbeszéd célja, hogy szabad, igazságos, szolidáris és zöld Magyarországot hozzon létre. Ennek eléréséhez arra van szükség, hogy a demokrata választási szövetség előválasztásán minél több olyan jelölt váljon közös képviselőjelöltté és a Fidesz kihívójává, akiknek velünk együtt ez a célja.

Az LMP, az MSZP és a Párbeszéd éppen ezért állított közös miniszterelnök-jelöltet Karácsony Gergely személyében és ezért döntött úgy, hogy közös jelölteket is indít az előválasztáson.

A három párt meggyőződése, hogy a következő jelöltek az előválasztást követően az országgyűlési választáson sikeres kihívói lesznek a Fidesznek: 

  • Bács-Kiskun 02 - Király József
  • Baranya 01 - Mellár Tamás
  • Borsod-Abaúj-Zemplén 02 - Varga László
  • Budapest 04 - Tordai Bence
  • Budapest 07 - Hiszékeny Dezső
  • Budapest 09 - Burány Sándor
  • Budapest 10 - Szabó Tímea
  • Budapest 15 - Kunhalmi Ágnes
  • Budapest 16 - Hiller István
  • Budapest 17 -  Komjáthi Imre
  • Csongrád-Csanád 01 - Szabó Sándor
  • Fejér 01 - Márton Roland
  • Jász-Nagykun-Szolnok 02 - Kertész Ottó
  • Komárom-Esztergom 01 - Gurmai Zita
  • Pest 05 -  Dorosz Dávid
  • Pest 11 - Gér Mihály
  • Tolna 01 - Harangozó Tamás
  • Bács-Kiskun 04 -  Kis-Szeniczey Kálmán
  • Budapest 01 - Csárdi Antal
  • Baranya 02 - Keresztes László Lóránt
  • Pest 06 - Hohn Krisztina
  • Pest 09 -  Schmuck Erzsébet
  • Vas 01 - Ungár Péter

Az LMP-ben, az MSZP-ben és a Párbeszédben egyaránt hiszünk abban, hogy 2022-ben kormányváltásnál többre lesz szükség! Korszakváltás kell, amelyhez a három párt közös támogatásával indult jelöltek győzelme fogja hozzásegíteni Magyarországot.

LMP

MSZP

Párbeszéd

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságban. 

Szólj hozzá!

A legnagyobb hőségben is helyt áll a GYHG - a kánikulában is zavartalan a hulladékszállítás

A győri hulladékgazdálkodási társaság a rendkívüli meleg ellenére is biztosítja a folyamatos szolgáltatást, miközben dolgozói védelmére is kiemelt figyelmet fordít. 

100 lakást építenének az egykori kőszegi SOS gyermekfalu területén

A helyi önkormányzat támogatja a beruházást, ugyanakkor vannak még megoldásra váró feladatok.

Megverte anyját egy férfi a szombathelyi vasútállomás előtt

Apja próbálta csitítani az agresszív férfit.

Az elektromos járművek idén nyáron is hódítanak!

A nyári szezon beköszöntével a városi utcák és a vidéki kerékpárutak képe alapvetően megváltozik.

Szakács András szerint minimum ellentmondásos a győri Fidesz–KDNP álláspontja a szolidaritási adóval kapcsolatban

Azt megszavazta ugyan a helyi Fidesz, hogy a szabályozás a jelenlegi formájában nem jó, de azt a határozatot mégsem vonták vissza amiben tavaly még azt állították, hogy az elvonás Győr stratégiai érdeke. 

Állásfoglalást készített az abdai képviselő-testület a Juhász Balázst érintő NKA-ügyben 

A testület a település jó hírnevének védelmére hivatkozva fogalmazott meg határozati javaslatot, amely a képviselő megbízatásának mérlegelését is felveti.

Válogatós a kutyusod vagy igényes?

Sok gazdi ismeri azt a helyzetet, amikor izgatottan kitölti a kutya táljába a vacsorát, a négylábú kedvenc azonban csak megszagolja az ételt, majd érdektelenül elsétál.

Medián: a többség nem tiltaná a Pride-ot

A teljes népesség 58%-a szerint az iskolai tananyagnak a homoszexualitás és a nemi sokszínűség témájára is ki kell térnie.

Nem mindegy, mennyit fizetsz vissza – mutatjuk, miért

Egy hitel felvételekor sokan elsősorban azt nézik, mekkora összeget tudnak havonta kényelmesen törleszteni.

Vasivíz: Az Oladi Plató szennyvízelvezető rendszere jelen állapotában nem alkalmas arra, hogy közműként a társaságunk üzemeltetésre átvegye

A víziközmű szolgáltató nem is lát arra esélyt, hogy a közeljövőben az átvétel megtörténhessen. Amennyiben a társulás megszűnik, úgy az átvétel szinte ellehetetlenülne.

Több mint 3 milliárd forintos uniós program segíti az álláskeresőket Győr-Moson-Sopron megyében

Többféle támogatás is elérhető: bértámogatás, a foglalkoztatást elősegítő szolgáltatások, valamint képzéshez kapcsolódó, az álláskeresést ösztönző juttatás.

Új igazgatóságról döntött a közgyűlés - nehéz örökséget vesz át a Győr-Szol új vezetése

Milliárdos hiányok, rendőrségi nyomozások, vitatott beruházások és vezetőváltások után kaphat új irányítást a város talán legfontosabb önkormányzati cége.

Rendkívüli intézkedéseket vezet be a kormány a történelmi hőhullám miatt

Home office az államigazgatásban, felfüggesztett kamionstop, fokozott tájékoztatás és országos készültség – a hétvégén akár 40 Celsius-fok is lehet.