Megkezdődött a jelentkezés az Ökopolisz Nyári Akadémiára

ugytudjuk.hu 2021-06-28 16:19:00
Le ne maradj!

Megkezdődött a jelentkezés az Ökopolisz Nyári Akadémiára!
🍉 Időpont: 2021. augusztus 11-13.🍉  Helyszín: Mátrafüred-Sástó

Legyél velünk három napon keresztül, beszélgess hiteles és érdekes előadókkal, tudósokkal, politikusokkal a korábbi években már megszeretett természetközeli környezetben, a Mátrafüred mellett található sástói Mátra Kempingben.

A pandémiás helyzet életünk sok területén hozott változásokat, ez alól az akadémia sem kivétel. Idén három napon keresztül, szerdától péntekig lehetünk együtt augusztus második hetében, 2021. augusztus 11. és 13. között.

Akikkel már biztosan találkozhatsz a nyolcadik Nyári Akadémián:
– Dr. Bándi Gyula környezetjogász, egyetemi tanár, a jövő nemzedékek érdekeinek védelmét ellátó biztoshelyettes
– Dr. Fülöp Sándor, jogász, egyetemi tanár, a jövő nemzedékek korábbi országgyűlési biztosa
– Filippov Gábor, az Egyensúly Intézet kutatási igazgatója
– Lakner Zoltán, politológus, a Jelen hetilap főszerkesztője, az Ellensúly folyóirat felelős szerkesztője
– Demecs Norbi túravezető (Demecs Norbi túrái)
– lesz meglepetésvendég és még sokan mások

Az Ökopolisz Alapítvány azzal is hozzájárul a klímaválság elleni küzdelemhez, hogy részvevőink számára a főétkezéseken kizárólag kifogástalan minőségű és változatos vegetáriánus ételeket biztosítunk.

Ha még nem jelentkeztél, itt az ideje! A helyek gyorsan fogynak.
Az alábbi linkekre kattintva tudsz regisztrálni:
Jelentkezési űrlap – 3 napos, ottalvós regisztráció
Jelentkezési űrlap – 1 napos látogatás regisztráció, ottalvás nélkül

A július 5-ig jelentkezőknek a részvételi árak a következők:
16 év felettiek számára:
18.000.-/fő szállodai szobában (2, 3 ágyas és lakosztály)
15.000.-/fő egy légterű és két légterű, közös fürdős új faházban (5 és 6 ágyas)
12.000.-/fő régi faházban (5 ágyas)
10.000.-/fő motelszobában (2 és 3 ágyas)

4-15 év közöttiek számára: 8.000.-/fő egységesen minden szállástípuson
0-3 év közöttiek számára: ingyenes minden szállástípuson, de regisztrációhoz kötött

Ezek az árak csak a leggyorsabb jelentkezőkre vonatkoznak, július 5-ig. A részvételi díj ezután emelkedni fog. A szobákat jelentkezési sorrendben töltjük fel, kérünk, ha különleges igényed
van – akár étkezéssel, akár elhelyezéssel kapcsolatban -, jelezd felénk!

FONTOS!
A regisztráció csak azután válik érvényessé, hogy e-mailben visszaigazoltuk a részvételi szándékot. Ehhez türelmedet kérjük!

Hogy ne maradj le a Nyári Akadémiával kapcsolatos legújabb hírekről, csatlakozz Facebook-csoportunkhoz ezen a linken >>> és kövesd az eseményt itt >>>


Örülünk, hogy veled is találkozunk Mátrafüred-Sástón, az Ökopolisz Nyári Akadémián!

Szponzorált tartalmat olvastál! 

Szólj hozzá!

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.

Vajon miért választják a sztárok is a FUE hajbeültetést?

A hajtüsző egység kihúzása, vagyis a FUE technológia kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik hajvesztéssel, kopaszsággal élik a mindennapokat. Egyre több híresség vállalja fel, hogy szembesül a problémával és erről a bulvár hírekben is olvashatunk.