A Falco új másodedzője nem sokat gondolkodott, hogy elfogadja a szombathelyiek ajánlatát

Vágvölgyi Bálint 2021-06-28 18:30:34
Marko Csurovics izgatottan várja az új feladatokat.

Marko Csurovics lesz Milos Konakov segítője a következő szezonban a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely csapatánál. A fiatal tréner nem sokáig gondolkozott azon, hogy elvállalja-e a munkát, amit a Falco kínált neki.

Igazából ez egy gyors döntés volt. Persze két gyerekes apukaként meg kellett beszélnem a családommal, hogyan tudjuk megoldani ezt a szituációt. Összeségében nagyon könnyű volt meghozni a döntést. Régről ismerem Milost és örömmel fogadtam, hogy felkért erre a pozícióra. Azt is tudom, hogy a Falco egy nagyon erős csapat, ami nagy fejlődésen ment át az utóbbi években, így szakmailag is kihívás lesz itt dolgozni.

– mondta a sárga-feketék hivatalos honlapjának, majd arról is beszélt, hogy mit vár új csapatától.

Ennyire a szezon előtt nem szeretnék semmilyen jóslatba bocsátkozni, erről inkább a vezetőedző tud majd többet mondani. Régóta követem a magyar bajnokság eseményeit és azt látom, hogy folyamatosan fejlődik a magyar kosárlabda. Egyrészt a magyar játékosok is egyre jobbak és minőségi légiósok játszanak a bajnokságban. A saját feladataimat szeretném a lehető legjobban elvégezni és minél többet segíteni a csapatnak, hogy sikeres legyen. Az biztos, hogy Gasper Okorn “maradása” és a vele való egyeztetés segíteni fogja a munkánkat és bízok benne, hogy tudunk tovább fejlődni

– nyilatkozta Csurovics.

Szólj hozzá!

„Nyisd ki a füled!” - most bárki ellenőrizheti a hallását a győri Richter Teremben

A Hallás Világnapjához kapcsolódva ingyenes hallásszűrő állomást helyeztek el a koncertteremben.

Budai Gyula feljelentést tett a győri nénikkel kiabáló imposztor miatt 

A rendőrség garázdaság vétségének gyanúja miatt nyomoz, de az továbbra sem derült ki, hogy ettől miért lenne tiszás a troll-videós.

Szombathelyi érem az első magyar pizza bajnokságon!

Csapatversenyben kanalaztak be egy bronzérmet a gasztroguruk.

Marton Ferenc: Mint közgyűlési alelnök nem jártam el a győrvári böllérnap 12 millió forintos állami támogatásánál

A disznóölés szüleink, nagyszüleink, a családok tradíciója, családi hagyománya - írta a politikus.

Egyesítették a nyomozásokat a győri Városrendészet ügyében

A Pintér Bence által tett feljelentés nyomán indult ügyet egy másik, már folyamatban lévő büntetőeljárással vonták össze.

Körmenden tart fórumot Szentkirályi Alexandra

A színházban lesz a Fidesz zárt eseménye.

Orbán Viktor: „Magyarország készültségben”

A miniszterelnök szerint a közel-keleti konfliktus miatt erősítették meg a biztonsági intézkedéseket.

Kósa Roland - Nem zsarolhatja Fidesz a győrieket a közszolgáltatásokkal

Az alpolgármester szerint a számok mást mutatnak, mint amit a Győr+ Média sugall a költségvetés kapcsán.

Hajtó Péter a mindenkori polgármester jogkörébe adná a győri városüzemeltetést

A független képviselő szerint a jelenlegi rendszer jogsértő lehet, ezért új közbeszerzési eljárást kellene kiírni.

Több győri szervezet is eredménnyel pályázott a Nemzeti Kulturális Alapnál

16 millió forint jut az idei Öt Templom Fesztiválra, de kapott pénzt a Balett, és a Színház is.

A Závecz szerint a TISZA Párt 50-38 arányban vezet a Fidesz előtt

A felmérés szerint több százezer szavazó lehet a különbség a két legnagyobb politikai erő között.

Súlyosabb büntetést indítványozott a győri ügyészség a gyerekeket szexuálisan molesztáló férfinak

Arra is rávette a lányokat, hogy pornográf felvételeket készítsenek magukról és azokat elküldjék neki. 

Bár a DK állítja, nem lesz mind a 106 egyéni választókerületben saját jelöltje

Czeglédy Csaba DK támogatással, de függetlenként indul el a választáson. Így csak 105 egyéni jelöltje lesz a pártnak, amivel kampánytámogatást is buknak.

A zártkerti ingatlanok 10%-os beépíthetőségről döntött a győri közgyűlés

Ha nem lassítják a folyamatot, 2026. szeptember 1-jén léphet hatályba az új szabályozás. 

Ma begurult Szombathely első elektromos meghajtású busza

Ez volt az a fejlesztés, amit a fideszes képviselők nem szavaztak meg. 

Szigorúbb lesz mostantól az ellenőrzés a győri hulladékudvarokban

Március 4-től a már a kapun kívül nézik meg, mit viszünk - az udvarok továbbra is ingyenesek, de a szabályokat be kell tartani.