Korlátozások és járatmódosítások lesznek Budapesten a magyar-francia labdarúgó-mérkőzés miatt

Székely Zoárd 2021-06-19 15:02:05
Egyes buszok néhány megállót nem fognak érinteni.

Korlátozások és járatmódosítások lesznek a szombati magyar-francia Európa-bajnoki labdarúgó-mérkőzés miatt – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a mérkőzés miatt lezárták a Dózsa György utat a Podmaniczky utca és a Kerepesi út között, a Thököly utat a Baross tér és a Hungária körút között.

Szintén lezárták a Hősök terét, a Kós Károly sétányt, az Állatkerti körutat a Hősök tere és a Gundel Károly út között, illetve az Andrássy utat a Hősök tere és a Kodály körönd között.

Fotó: MTI/Balogh Zoltán

Ezeken kívül lezárták a Stefánia utat, az Istvánmezei utat, az Ifjúság útját, és a Verseny utcát, és ugyancsak lezárásra kell számítani az Egressy úton a Stefánia út és a Hungária körút között, a Szabó József utcában, a Cházár András utcában, a Gizella utcában, a Cserei utcában, az Ilka utcában és a Jobbágy utcában.

A BKK azt írta, az M1-es metró az Eb teljes ideje alatt (kivétel vasárnap) mérkőzésnapokon sűrűbben és meghosszabbított üzemidővel közlekedik. Az M2-es és M4-es metró, valamint az 1-es és az 1M villamos a mérkőzések előtt és után sűrűbben közlekedik.

Felhívták a figyelmet, hogy egyes buszok, és trolibuszok módosított útvonalon járnak majd, több megállót nem érintenek.

A BKK azt ajánlja, hogy az utazás megtervezéséhez érdemes a BKK FUTÁR alkalmazást használni, amely valós idejű járatinformációk alapján számolja ki a megfelelő útvonalat.

 

Címlapfotó: MTI/Bruzák Noémi

Szólj hozzá!

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.

A gyűlöletnek nincs helye a közéletben – a Védvonal lépett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint elfogadhatatlanok azok a hozzászólások, amelyek az énekes súlyos betegségéről szóló hír alatt jelentek meg.

Átadták a 2026-os Szent László-érmeket Győr díszközgyűlésén

Négy, a város kulturális, sport- és közéleti életében kiemelkedő munkát végző személyiség vehette át az elismerést a Szent László Napok alkalmából.

Elhunyt Völler László, ismert szombathelyi vendéglátós

Jövő héten csütörtökön tartanak emlékező misét.