Brenner Kolomant, az Országgyűlés alelnökét támogatja az LMP Győr-Moson-Sopron megye 4. számú választókerületében

Fehér Buda 2021-06-18 17:30:00
Újabb 8 jobbikost támogat az LMP az előválasztáson.

Nemrég érkezett a szerkesztrőségünkhöz az LMP közleménye, amiben arról írnak, hogy újabb nyolc jobbikos jelöltet támogatnak az előválasztáson. A közleményt a továbbiakban változtatás nélkül közöljük:

Brenner Kolomant, az Országgyűlés alelnökét, Rig Lajos, országgyűlési képviselőt és további 6 jobbikos jelöltet támogat az LMP az ellenzéki előválasztáson.

Az LMP legjobb tudása szerint olyan jelölteket támogat az ellenzéki előválasztáson, akik képesek megszólítani a bizonytalan szavazókat is, ezért a legnagyobb eséllyel vehetik fel a harcot a fideszes jelölttel szemben a 2022-es országgyűlési választáson.

Ezért Pest megye 3. számú választókerületében Pál Gábort, Pest megye 12. számú választókerületében Zágráb Gábort, Baranya megye 3. számú választókerületében Schwarz-Kiefer Patrikot, Fejér megye 4. számú választókerületében Kálló Gergelyt, Győr-Moson-Sopron megye 4. számú választókerületében Brenner Kolomant, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5. számú választókerületében Földi Istvánt, Veszprém megye 3. számú választókerületében Rig Lajost és Zala megye 3. számú választókerületében Berta Krisztiánt támogatja a 2021-es magyarországi ellenzéki előválasztáson.


Schmuck Erzsébet és Kanász-Nagy Máté,
az LMP társelnökei

Fotó: Brenner Koloman / Facebook

Szólj hozzá!

Önálló magyar teherautó gyártás lesz Győrben

Ezt Orbán Viktor jelentette be a DPK hatvani road showján.

Elhunyt Fenyő Miklós

A zenész 78 éves volt.

Helló hétvége, helló Győr, helló programok!

Ha nem akarsz otthon ülni, mutatjuk mit csinálj!

Hova utazzak télen, ahol meleg van? Egy utazási iroda útmutatója

Számtalan olyan ország létezik, ahol télen is verőfényes napsütés és meleg vár mindenkire.

Vas megyei település polgármestere is agitál a szombathelyi DPK gyűlésre

A jelentkezéseket most vasárnapig lehet leadni az önkormányzatnál.

Milyen hajformázó eszköz passzol hozzád?

A hajformázás terén ma már számos lehetőség áll rendelkezésünkre.

Jövő héten szombaton Szombathelyre érkezik a DPK Háborúellenes road-show

Információink szerint Orbán Viktor is a városba látogat.

Magyar Péter szerint megint a saját múltjába botlott bele a Fidesz, Orbán Anita támadásakor

A TISZA elnöke emlékeztet: ugyanazért kritizálnak most, amit Orbán Viktor maga is követelt 2008-ban.

30 százalékos rezsikedvezmény jár minden vezetékes energiát használó családnak

A kormány a rendkívüli januári hideg miatti többletfogyasztás terheit vállalja át, a kedvezmény gázra, áramra és távfűtésre is igénybe vehető.

Betöltetlen praxisok, idősödő orvosok - így néz ki a háziorvosi alapellátás Győr környékén

Hét üres praxis a Győr 02-es körzetben, miközben az orvosok jelentős része már 70 év feletti - a TISZA szerint ez már nem kezelhető félmegoldásokkal.

Eljárási hiba miatt újraindul az eltűnt villanyszerelők gyilkossági ügye Győrben

A helyi ítélőtábla megsemmisítette az életfogytiglanról szóló ítéletet, az ügy visszakerült elsőfokra.

Családi téli sport biztosítás – erre figyelj, hogy a síelés valóban gondtalan legyen

Ahogy az a hírekből is kitűnik, az időjárás Európa-szerte elkényezteti idén a havas sportok kedvelőit.

Győr környéki programok a hétvégére

Fafaragás, elvonulás, jótékonyság, miegymás. 

A szombathelyi önkormányzat saját pénzből építi meg a Markusovszky utcai gyalogátkelőhelyet

A polgármester és a három alpolgármester 1 millió forintot ad bele a költségekbe, ami 16 millió forintot tesz ki.

Hangosbemondón viszi vidékre Lázár mondatait a TISZA Párt

Magyar Péter szerint a kistelepüléseken élőknek is hallaniuk kell, mit mondott a miniszter a romákról.

Kátyúzás indult a Hecsei úti felüljárón Győrben -  de ez még nem a végleges megoldás

Az útkezelő 75 kátyút javít ki a felüljárón, a városvezetés azonban teljes rekonstrukcióban gondolkodik.

Elkészültek az M86-os, és M87-es utak kiviteli tervei

A tervek bemutatása az érintett településeken tavaly már elkezdődött.