Harry herceg valószínűleg csak II. Erzsébetnek mondta el, mi lesz a kislánya neve

Fehér Buda 2021-06-07 19:56:09
Az egész Buckingham-palotát meglepetésként érhette, hogy a királynő becenevét kapta Harry kislánya.

Nagyon úgy tűnik, hogy Harry csak a nagymamájának mondta el, mi lesz a kislánya neve. A Metro a királynőhöz közelállók beszámolójára hivatkozva azt írja, az egész Buckingham-palotát meglepetésként érte, hogy Harry gyermekét Lilibetnek nevezték el. A névről érdemes tudni, hogy fiatalabb korában a családtagjai így nevezték II. Erzsébetet, Fülöp herceg lehetett az uralkodó utolsó rokona, aki így hívta őt.

Egy új jelentésből viszont kiderül, hogy Harry csak a nagymamájával egyeztetett a névről, a Buckingham-palota többi tagja csak a híradásokból tudta meg, mi lett a baba neve. A palotát láthatóan nagyon meglepte a bejelentés, hiszen az amúgy gyors közlemények helyett majdnem két órával Meghan Markle és Harry herceg bejelentése után gratuláltak a párnak. Azt viszont előtte még bejelentették, hogy Anne hercegnő hamarosan Dorsetbe fog utazni egy hivatalos ügy miatt.

Fotó: The Royal Family / Facebook

A brit média meg is érdeklődte a Buckingham-palotától, hogy vajon II. Erzsébet tud-e már a kislány érkezéséről, erről viszont nem adtak tájékoztatást a nyilvánosság felé. Az újságok viszont azt írják, nem csak tiszteletből választotta ezt a nevet a pár, hanem Meghan és Harry így próbál békülni a családjuk brit ágával. Azt viszont egyelőre nem tudni, hogy a család többi tagja hogyan áll majd a pár közeledéséhez, hiszen bő egy éve eléggé viharosan távoztak az Egyesült Királyságból, majd a botrányos Oprah-interjúval még nagyobb éket vert a családtagok közé Harry és Meghan.

A Buckingham-palota közleményét aztán a királynő, majd Vilmos herceg és Katalin hercegnő követték, akik sok boldogságot kívántak Harry-nek és Meghannek. Károly herceg, Harry édesapja csak ezután adott ki egy hasonló hangvételű közleményt, a hírek szerint Károly ennek ellenére nagyon örül, hogy újabb unokája érkezett.

Szólj hozzá!

Megvannak a TISZA Győr-Moson-Sopron megyei országgyűlési képviselőjelöltjei

Diószegi Judit, Néher András, Bóna Szabolcs, Hallerné Nagy Anikó és Porpáczy Krisztina indulnak harcba 2026-ban.

Ősszel is erős maradt és továbbra is húzóágazat a hazai turizmus

Októberben 11 százalékkal nőtt a vendégforgalom Magyarországon a tavalyi évhez képest.

Adót emel a fideszes többségű kőszegi képviselőtestület

Minden érintett adónem közel a duplájára emelkedik.

Új utcanevekről döntött a győri közgyűlés

A város ikonikus alakjairól neveztek el közterületeket. 

Több mint 300 ezren szavaztak a TISZA jelöltállításának második fordulójában

A párt példa nélküli előválasztási rendszere újabb mérföldkőhöz érkezett, holnap megismerjük a végső befutókat. 

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat. 

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.