Rántott csirkét rendelt, rántott törlőkendőt kapott egy nő a Fülöp-szigeteken

Fehér Buda 2021-06-05 14:06:32
Eléggé meglepődött a vásárló, amikor egy kék valamibe vágott bele.

Meglepően rágósra sikerült egy nő ebédje a Fülöp-szigeteken. Alique Perez egy Facebook-videóban számolt be arról, hogy rántott csirkét rendelt egy helyi kifőzdéből, ám amikor kiszállították neki a megrendelését, Alique egy rántott törlőkendőbe vágott bele, írja a Metro.

A nő szerint az volt az első furcsaság számára, hogy a törlőkendő bundája túlságosan kemény volt. Amikor végre aztán keresztül vágta magát a vastagra sikerült bundán, akkor vette észre, hogy a csirke helyett valami kék dolgot kapott. A nőnek ezután esett le, hogy a kifőzde konyhájának az egyik törlőkendőjét sikerült kifognia magának.

A nő Facebook-posztja hamar több millió megtekintést ért el, Alique végül le is törölte a videót. A nő szerint azonban elég undorító abba belegondolni, hogy mi ázhatott ki abból a kendőből, és még mennyi csirkét sütöttek ki a koszos olajban.

A kifőzdét üzemeltető Jollibee Foods Corp azt mondja, hogy az étteremláncuk egyik tagja nem tartotta be a konyhai szabályzatukat, így kerülhetett bele az olajba a kendő. A hatalmas bakit elkövető éttermet a poszt megjelenése után egyből be is zárták, de a manilai kifőzde várhatóan néhány nap múlva újból kinyithat.

Szólj hozzá!

Győrnek 1 milliárd 700 milliót, Szombathelynek 210 millió forintot kell befizetnie a helyi iparűzési adóbevétel többlete után

Budapestnek 3 milliárd 690 millió forintot kell így adóznia. Az április 30-án kihirdetett rendeletet május 8-ig még véleményezheti a társadalom.

Rács mögé küldenék a győri üdítő és bringa tolvajt

A közel 1 milliós kárt okozó férfi tucatnyi alkalommal lopott.

A Weöres Sándor Színház társulatának tagja, Nagy Cili rendezi az idei karneváli darabot

Az elmúlt években 20 fővel csökkent a színház alkalmazotti létszáma. 

Bebes István kiszáll a körmendi kosárlabdából

De, hogy jelenleg miképp volt bent, azt sem tudni.

Repülő rajt helyett zuhanórepülés

2025 I. negyedévében a gazdaság teljesítménye stagnált a 2024. I. negyedévihez képest.

Felülvizsgálják a győri fizetős parkolórendszert

A lakók véleményét is kikérik ebben a kényes témában. 

Nem eladó a szombathelyi Szabadidőközpont

A megyei napilap szellőztette meg a hírt, hogy a SZOVA eladná a területet. Maga a polgármester cáfolta meg a híresztelést.

A jövőben tilos energiaitalt eladni 18 éven aluliaknak

Júniusban léphet éltbe az új szabályozás.

Kiégett egy önkormányzati lakás Győrben

Az első hírekkel ellentétben nem történt gázrobbanás.

Hatszor bukott meg a próbavásárláson egy budapesti boltos

A maximális időtartamú üzletzárás mellé maximális mulasztási bírságot is kiszabott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.

Virágos versenyt hirdettek Győrben

Május 1-től lehet nevezni.