Az ellenzéki vezetők között már Németh Zsolt sárvári képviselőt is szidják a jobboldali portálok

Fehér Buda 2021-05-25 17:30:26
A képviselő gyakran finanszírozott formában találkozik a saját képeivel az interneten.

Németh Zsolt, a sárvári Híd a Jövőnkért Egyesület képviselője nemrég juttatott el egy közleményt a szerkesztőségünkhöz, amelyben arról ír, hogy gyakran finanszírozott posztokban találkozik a saját képeivel az interneten. A közleményt a továbbiakban változtatás nélkül közöljük:

Immáron többedik alkalommal találkozom az interneten keresztül olyan fotóval, fotókkal, amelyek korábban rólam készültek, és a drót.infó megjelenítésében esetenként finanszírozott formában is felkerülnek az internetre. Úgy látom, a jobboldal egész komoly menedzselést hajt végre, mert ezen a drót.infó oldalán folyamatosan felemelnek Karácsony Gergely, Márki-Zay Péter, Gyurcsány Ferenc, Jakab Péter és estig sorolhatnám hány ellenzéki vezető közé. 

Mindezt természetesen egyértelműen megtisztelés, és akár örülhetnék is ennek a dolognak, de amikor hazudnak, és egyértelműen hazugságokba keverik magukat, az azért mégis csak bosszantó. Azt értem, hogy miért félnek, és miért tartanak tőlünk, de az őszinteség mégis csak fontos. Azt írják, hogy a sárvári ellenzéknek, sem következetesség volt a jele az óvodában. 
Nos, igen. Mi azóta már egyetemet is végeztünk, a jobboldalon meg sajnos nagyon sokan, még a művésznek titulált kollégák is, az érettségi akadályát is csak nagy nehézségekkel tudták meghaladni. Értjük ezeket a kisebbségi komplexusokat, de mi továbbra is a tényekkel, az emberek jövőjével, a sárvári állampolgárok életminőségével, a munkabérekkel, és az életszínvonal emelésének lehetőségével kívánunk és fogunk foglalkozni. 

Ami a konkrét témát illeti, hogy mi történjen a Csicsergő Óvodával, ott pont azért demokratikus az ellenzék, mert vannak - és miért is ne lehetnének - nézőpontkülönbségek. Én személy szerint maximálisan bármi nemű ellengondolat nélkül mindig is azt támogattam, hogy az óvoda a jelen körülmények között teljeskörű átadás mellett kerüljön át a katolikus egyház kezelésébe. A további hatékony működtetését pedig vallásilag és erkölcsileg, amely egyébként ráfér a magyar társadalomra, olyanok kezeljék, akik azt a jövő generációjának fejlődése érdekében és Magyarország felemelkedése tekintetében a legjobban és leginkább meg tudják tenni. 

Nos, így talán egyértelmű az a gondolat, hogy az én jelem már az óvodában is a következetesség volt, és ez nem fog változni akkor sem, ha a jobboldal ebből mást kíván kiolvasni. Egyébiránt továbbra is meggyőződéssel vallom, hogy Sárváron az anyagi források elosztása sokkal hatékonyabban, a város fejlődését meg inkább támogatólag tudna megvalósulni, ha a demokrácia nem fejlődött volna vissza az ’50-es, ’60-as évek szintjére. Továbbra is dolgozunk a demokráciáért, a sárváriakért, és személy szerint 2024-ben is számíthatnak rám a városlakók, és mindazok különösképpen, akik a bizalmukkal megtiszteltek a polgármestereség tekintetében. 

Szólj hozzá!

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein. 

Almásfüzitő lesz a nagykölkedi gumik egyik végső állomása

Lépéscsillapító burkolatként, és zajcsökkentő falként születnek újjá. De lesz olyan, ami egészben, egy telepen nézi végig az idők végeztét.

Tarr Zoltán és Tanács Zoltán miniszterek, Bódis Kriszta kormánybiztos lesz a TISZA-kormányban

Tarr Zoltán miniszterként felel majd a színház-, a tánc- és a zeneművészet, valamint a magyar film politikai befolyás alóli felszabadításáért és fejlesztéséért.

Sör, zene és közösség: jön a III. Sör & Művészet Győr Fesztivál

A szervezők idén is négynapos, ingyenes belvárosi programokkall készülnek.

Magyar Péter: a TISZA Párt nem kér Szijjártó Péterből

Az alakuló kormány új jelöltet vár a Fidesz–KDNP-től az Országgyűlés alelnöki posztjára.

Egy évvel a spanyol giga áramszünet után: nem a megújuló energiák buktak meg, hanem a rendszer

Egy részletes nemzetközi vizsgálat szerint összetett hálózati hibák vezettek az Ibériai-félszigetet megbénító áramkimaradáshoz.

Honvédelmi Minisztérium: Indul a jelentkezés a táborokba 

Nyugalom! Továbbra sincs háború, ezek csak nyári programok fiataloknak, ahol közel hatvanféle tematika közül lehet választani.