Hétfői, súlyos autóbalesetük után elhagyhatta a kórházat a Pődör-család

Vágvölgyi Bálint 2021-05-21 15:14:10
Az SZKKA ügyvezető-elnöke, felesége és kisebbik lánya is jobban van, egyiküknek sem lett maradandó sérülése.

Jó hírről számolt be a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia hivatalos honlapja, a mai napon ugyanis elhagyhatta a kórházat a klub első embere, Pődör Zoltán és családja, akik hétfőn reggel szenvedtek súlyos autóbalesetet. Az SZKKA ügyvezető-elnökének, feleségének és kisebbik lányának, Blankának is folyamatosan javul az állapota, ezért a mai naptól már otthonukban lábadozhatnak tovább.

Az SZKKA elnöke, Pődör Zoltán és családja utazott abban az autóban, ami lezuhant az M1-es autópályáról

Súlyos balesetről adtunk hírt ma reggel. Lezuhant egy személyautó az M1-es autópályáról Győrben, és a tetejére borulva a Királyszéki úton állt meg. A győri hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járművet. A balesethez a mentők is kiérkeztek - írtuk a katasztrófavédők információi alapján.

A mentősök, a tűzoltók, valamint a győri Petz Aladár Kórház sürgősségi, idegsebészeti és gyermek intenzív osztályán dolgozók munkájának köszönhetően egyiküknek sem lett maradandó sérülése.

Az SZKKA tehetséges játékosa, Pődör Blanka is folytatni tudja a sportolást, a következő szezonban már újra a csapatot erősítheti.

Szólj hozzá!

A Herényi Temetőben helyezik örök nyugalomra Mészáros Tibort

A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.

Antal Imre támadásként élte meg Pintér Bence kritikáját

A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat. 

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el.