Ungár: Érthetetlen és értelmetlen a kormány támadássorozata Karácsony Gergely ellen

Székely Zoárd 2021-05-19 14:09:42
A Vas megyei LMP országgyűlési képviselője kiállt a miniszterelnök-jelölt mellett.

„Az elmúlt héten a Fidesz és médiája elkezdett egy igazán érthetetlen és értelmetlen támadássorozatot Karácsony Gergely ellen"

– kezdi legutóbbi Facebook-bejegyzését Ungár Péter.

A Vas megyei LMP országgyűlési képviselője kifejtette véleményét a Karácsony Gergelyt ért vádakkal kapcsolatban, ugyanis a napokban kiderült, hogy a miniszterelnök-jelölt nem fejezte be korábban a doktori képzését.

„Igazán profán oka van. Amikor be kellett volna fejeznem, akkor már 2 éve aktív politikus voltam. Ennyi. Így ért véget a tudományos karrierem"

– nemrég így írt az esetről Karácsony a saját közösségi oldalán, miután a kormánymédia heves indulatokat generált a főpolgármester nem létező nyelvvizsgája miatt.

Fotó: MTI/Balogh Zoltán

„Az a helyzet, hogy én sem fejeztem be a Phd-mat és én is azért, mert képviselő lettem. Nem gondolom, hogy attól lenne valaki alkalmas képviselő vagy miniszterelnök, mert van Phd-ja"

– reagált a történtekre Ungár, majd kifejtette, hogy több nyelven is jól beszél, de az ő hátterével nem volt nehéz nyelveket tanulni.

A képviselő hangsúlyozta, jó lenne, ha a magyar politikai elit megértené, hogy nagyobb hatással van ránk, mi történik Csehországban vagy Romániában, mint az, hogy melyik amerikai egyetemen ki mit akar betiltani.

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

„Karácsony Gergely pedig azért is az én miniszterelnök-jelöltem, mert tudja, hogy Európa nem csak Nyugat-Európából áll"

– zárta gondolatait Ungár Péter.

Szólj hozzá!

Néher András: Ne a tisztességes emberek fizessék meg az építési hulladék leadásának árát!

A TISZA Párt országgyűlési képviselője a lakossági díjfizetés megszüntetését kezdeményezte az illetékes minisztériumnál.

A bűnügyi felügyelet szerepe a magyar büntetőeljárásban

A bűnügyi felügyelet kifejezés talán nem mond sokat mindenkinek, mégis fontos eleme a magyar büntetőeljárásnak.

Ritka pillanat a magyar politikában: a miniszterelnök elnézést kért és elismerte, hogy hibázott

Magyar Péter szerint az általa elkövetett kommunikációs bakik is hozzájárulhattak ahhoz, hogy Polgár Judit végül nem vállalta a köztársasági elnök-jelölést.

Lakossági fórumot tartanak Győrben, a Bisinger József sétány tervezett módosításáról

Július 23-án a Városházán ismertetik az övezeti paraméterek változtatására vonatkozó javaslatot.

Téves gyanú miatt kezdtek autós üldözésbe - vádat emelt a győri ügyészség egy testvérpár ellen

A férfiak tolvajoknak hittek egy autóban várakozó öt fiatalt, majd az üldözés során többször is nekihajtottak az előlük menekülő járműnek.

Néher András tiszta vizet öntött a jeges pohárba: nem a jégkármentesítő rendszer okozza az aszályt

A TISZA országgyűlési képviselője szerint tévhitek és összeesküvés-elméletek terjednek a talajgenerátorok működéséről, miközben a rendszert központilag irányítják.

Elnöki ügy - Sulyok Tamás elillanása után, éles politikai vita bontakozott ki Polgár Judit lehetséges államfővé választása körül

Amíg a TISZA Párt frakciója egységesen támogatja a korábbi sakk világbajnok jelölését, az ellenzéki szereplők bírálják az államfő-váltás folyamatát.

Visszahívják Bebes Istvánt a düsseldorfi főkonzulátus éléről 

Úgy néz ki, hogy alig egy év után véget ér a volt körmendi polgármester diplomata karrierje.

Hogyan válassz otthoni autótöltőt?

Az elektromos autók terjedésével egyre többen keresnek megbízható otthoni töltési megoldást.

Szegeden mondják majd ki a Czeglédy-ügy másodfokú ítéletét

Az főügyészség minimum 15 évre súlyosbítaná a politikus büntetését.

Fénybe borultak Győr folyói: ismét több ezren követték a Lampionos Hajós Felvonulást

A régi hagyományt újraélesztő rendezvény idén is látványos esti programmal várta a győrieket - az önkormányzat félmillió forintos támogatással segítette a megvalósítását.

Július 31-vel szűnik meg Kántás Zoltán Sárvári Gyógyfürdővel kötött ügyvezetői munkaszerződése

Az ügyvezetői feladatokat 3 hónapig Zelles Zsolt stratégiai igazgató látja el.

Miniszteri látogatás Szombathelyen - Az év végére megoldódhat az Oladi Plató azbeszt-helyzete

Lőrincz Viktória meghallgatta a szombathelyi városvezetés tanácsait.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 3. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat harmadik része azt vizsgálja, hogyan lehetne a TISZA programjaiban szereplő kulturális, önkormányzati, civil és közösségi célokból valódi közművelődési szakpolitikát építeni.

Mind a 7 sárvári önkormányzati képviselőjelöltet nyilvántartásba vették

Augusztus 30-án időközi választást rendeznek a városban.