Nagyot küzdött, de kikapott az SZKKA

Vágvölgyi Bálint 2021-05-08 17:32:00
Öt góllal volt jobb a Mosonmagyaróvár.

Jónéhány hónap után nézők előtt lépett pályára a Hungast Szombathelyi KKA, akik az ötödik helyezett Motherson Mosonmagyaróvár együttesét fogadtákk az Aréna Savariában. A vendégek elhúztak 3-0-ra a meccs elején, de aztán az SZKKA is felpörgött, Pődör Rebeka és Agbaba góljaival zárkóztak 6-4-re. Ezután néhány percre állandósult a háromgólos különbség, az első félidő utolsó tíz percében a hazaiak akarata érvényesült. Hatalmas tűzzel játszottak aszombathelyi lányok, a szünetre feljöttek egy gólra, 12-13.

 

A második játékrészt is jobban kezdte a Mosonmagyaróvár, az SZKKA nehezen talált a kapuba, folyamatosan nőtt a különbség a két csapat között. Már öttel is vezettek a vendégek, de szép gólokkal sikerült felzárkózni 19-22-re. A Mosonmagyaróvár azonban jól reagált, újra el tudott húzni, nyolc perccel a vége előtt ismét öt gól volt a különbség. Az SZKKA-s lányok nagyot küzdöttek, de a Mosonmagyaróvár érvényesítette a papírformát és nyerni tudott az Aréna Savariában - olvasható a szombathelyi klubhonlap tudósításában.

Hungast Szombathelyi KKA – Motherson Mosonmagyaróvár 24-29 (12-13)

K&H Liga, 22. forduló, Aréna Savaria, 400 néző

SZKKA: Tomasevics – Wald 1, Mayer 1, Bandelier 2, Horilszka 3, Agbaba 7, Orbán 3 Csere: Pődör R. 3, Pődör B., Horváth P. 3, Virág 1, Varga N. , Szendrei, Forgács, Farkas H. (K)

Szólj hozzá!

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.